Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Ginekoloğijas nodala
Daktere Petrova.
Sniedz nepatiesu informāciju par dzemdību norisi.
Nepaskaidro un nevēlas sniegt informāciju par veselības aprūpi , izmantotajiem medikamentiem.
Neieklausās dzemdētăjas vēlmēs par atsāpināšanu , lai atvieglotu dzemdības.
Sniedz nepatiesu iformāciju par dzemdību norisi.
Nevēlas runāt ar pacientu.

N nedzemdesuarpetrovu 22.09.2017

Piekrītu. Ļoti vieglprātīga attieksme no dakteres Petrovas puses pret grūtnieci. Biju pie viņas uzskaitē ar pirmo bērniņu. Vizītēs nekad neko neizskaidroja, nepastāstīja. Bija ļoti neiecietīga. Vieglprātīgi izturējās pret maniem analīžu rezultātiem, kurus man pašai mājās vajadzēja izstudēt, lai saprastu, vai analīzes ir labas. Lai cik smieklīgi tas nebūtu, pašai nācās arī domāt, kādus medikamentus lietot un cik daudz, lai uzlabotu analīžu rezultātus. Dakterei tiešām ir vienalga par pacientiem. Visu grūtniecības laiku tā arī nezināju, vai bērniņš puncī guļ pareizi, jo pārbaudīja to tikai 2x un uz jautājumu, vai mazai guļ pareizi (9.mēnesī), atbilde bija šāda:"Nezinu, laikam ar galvu." Izcila atbilde. Esmu laimīga, ka uzreiz pēc dzemdībām varēju nomainīt ginekoloģi.