Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Aizbraucām uz slimnīcu. Ar asiņainu brūci. To brūci neapstrādāja. Savu darbu veica ļoti slikti. Attieksme pret pacientu bija ļoti skarba. Izsmeja pacienti. Lika lai brauc uz Rīgas slimnīcu ja kautkas nepatīk. Un izsmieklu veidā piedāvāja ar bindi apsiet vinu visu. Ka vina bus Skaista Dāma. 27. Februārī... Apmēram plkst 00: 00 un pectam otro reizi ap pulkstens 02: 30 aptuveni. Tā brūci neapstrādājot ļoti stirpi apsēja galvas brūci vienkārši ar pliku bindi kura iesūcās to brūcē. No tā sāka surkstēt to brūce ļoti stipri. Kā ari ļoti stipras galvu sāpes. Šo sudzibu jums rakstu ar merki lai mana vieta nebūtu kāds cits jūsu rokas un lai jūs ņemat savu darbiniekus pie stingrākas kontroles kā ne kā strādājat ar dzīviem cilvēkiem.

28.02.2023