Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme

Ļoti slikta pieredze ar dakteri Ingūnu Auptmane. Ieradamies ar meitu slimnīcā kamēr gaidījām bērnam uzkāpa temp. 38,7 kad beidzot pēc pus otras h mūs pieņēma daktere jau ar diezgan nepatīkamu atieksmi runāja ar mums. Pēc visām analīzēm paziņoja ka būs jāpaliek slimnīcā. Nākamā dienā šī pati daktere pārbaudīja bērnam ausi (4gadi) tīrīja skatījās, bērnam protams sāp un viņa raud un tai pašā laikā viņa bļauj bērnam virsū aizver muti, pēc tam neļāva pat bērnam nomierināties lai viņš var pats mierīgi atvērt muti un parādīt kaklu bet uzreiz jau bāza rīklē savu puļķi kad bērns Saka ristities. Visas šīs 3dienas kad bijām slimnīcā viņas atieksme bija vnk briesmīga pirms rakstīja mūs arī apskatīja vēl bērnu un pateica riebīga toni nu vairs nav jābļauj. Es uzskatu ka šī ārste nav savā vietā itin nemaz. Pirmo reizi ar bērnu bijam slimnīcā un tik pretīga atieksme.

29.12.2023

I