Liepājas Reģionālā Slimnīca - Šausmīga attieksme

Ints Vēveris ļoti slikts ārsts!
Uz slimnīcu mani aizveda ar ātro palīdzību , jo bija nejūtīga mugura, šausmīgas sāpes un nevarēju pakustēties! Aizbraucot uz slimnīcu mani ieveda uz nestuvēm , uztaisot rentgenu man sieviete kura taisīja rentgenu saka - ir lūzums un visa mugura sarkana! Aizvedot atpakaļ pie kabineta mani grib vest iekšā uz ko saņemu - nekas viņai nav lai pati iet ( un dzirdu ņirgāšanos). Ieejot kabinēta stāstu situāciju uz ko saņemu - ko jūs te manu laiku tērējat, es gribu gulēt un man taču ir vienalga kas ar jums!
Manu rentgenu skatījās ap 2 minūtēm , kad pajautāju vai varu uzdot jautājumu , saņemu atbildi, meiģiniet un kad pajautāju , saņemu pilnīgu klusumu!
Ārsts man saka , ka radiologa slēdziens būs savādāks un nekas nav, kad pajautāju vai varu iet pie cita traumatologa , saņemu lielus smieklus un atbildi - bez šaubām, es šeit esmu dežūra piespiedu kārta un komunicēju ar jums tāpat!
Kad gāju āra mani aizveda uzreiz samaksāt , bet datemade mans rentgens vēl aizvien nav pieejams!

15.07.2023

Šājā situācija ir arī Jusu vaina: nevajadzēja balsot par zagļiem kuri dzēn cilvēkus no Latvijas...

1. Tavi nacionālpatrioti padzina ārstus no Latvijas. Somijā praktizē ļoti daudz bijušo latviešu ārstu!
2. Noteikti nevajag balsot par krāpniekiem no visām Vienotības!
3. Vai jūs domājat, ka karā Ukrainā ir racionāli pumpēt miljonus medicīnas vietā Latvijā? Latvijā gaidīšanas rinda pie speciālistiem ir vismaz seši mēneši vai pat divi gadi! Un dažās REĢIONĀLĀS slimnīcās speciālistu vienkārši nav! Iemesls ir ļoti zemās algas, speciālisti baiziet uz komercklīnikām. Tas kas paliek nelikvidi strādā 24/7!

Tapēc ka esmu ukrainis un Latvijas un ASV pilsonis! Lai tur nokļutu man vajag vizu!

Kāpēc reģionālajā slimnīcā nepieciešams traumatologs? Sazinieties ar dziedniekiem!