www.sudzibas.lv Liepājas Reģionālā Slimnīca Nesniedz bērnam pirmo medicīnisko palīdzību

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Nesniedz bērnam pirmo medicīnisko palīdzību

Bērnam paaugstināta temperatūra 40 grādi, temperatūra nekrītas, dodam medikamentus, bet temperatūra nekrītas, bērnam sāk trūkt elpas un nespēks. Devāmies uz Liepājas centrālo slimnīcu lūgt medicīnisko palīdzību. Mūs tur sagaidīja ļoti nelaipni medicīniskie personāli, kuri pat neizklausīja mūsu problēmu, bet izteica savu viedokli ka bērnu esot jāārstē mājās, es ļoti atvainojos ir sestdienas vakars un ģimenes ārsts būs pieejams tikai pirmdien no rīta. Kad lūdzu lai tomēr pasauc bērnu terapeitu man atbildēja ka neviens mūs neskatīsies un nepieņems. Ir ļoti aizvainojoši ka mūsu valsts iestāde un pie tam vēl neatliekamaja medicīniskajā iestādē strādā cilvēki kuriem nekas nav svēts, pat bērnu Veselība. Tad nu devāmies mājās nesaņemot palīdzību.

10.12.2022

I

B Bez_vārds 10.12.2022

Kāpēc lai būtu svēts tavs seksa rezultāts kādam? Nu pienākuši laiki cilvēkam cilvēku dēvēt par svētu. Svēts ir tas kas negrēko, dzīvnieki negrēko, bet cilvēks vienmēr grēko. Tā ,ka svētumu nepiemini un nespied uz jūtām.

I Inga.J 10.12.2022

Tev vajag ārstēt galvu un ar steigu

B Bez_vārds 10.12.2022

tev vajag ārstēties ar steigu, svētā :D :D :D :D

Velvetpopstar 11.12.2022

Vispār tā ir dzīvība un katram vecākam bērns ir svēts un svarīgs.

S Spuris 12.12.2022

Bez_vārds .. neviens jau nav vainīgs par to,ka neesi ''svēts'' bijis saviem vecākiem ,taču tev gadījās būt kā-''caurās gumijas rezultātam'',tas ir nevēlamam.

V vitols 10.12.2022

Vienīgā lielākā slimnīca Latvijā,kur specializējas bērnu ārstēšanā ir Rīgā Vienības gatvē.Jums jābrauc uz Rīgu.

I Inga.J 11.12.2022

Paldies

P PatiesiibasMeka 11.12.2022

Ja jau devās mājās nevis uz BKUS vai kas nu viņiem tur tuvāk, tad nemaz tik traki arī nebija, tikai patrobelēties prasījās.

G Gulbenietis 11.12.2022

Neņemos spriest par konkrētu gadījumu. Ja saproti, ka pats netiec galā, ir jāsauc ātrie. Tad grib vai negrib, bet viņi paņems un pagulēs bērns slimnīcā. Kaut vai iedos sistēmu un visus baciļus izdzīs ārā. It kā, man pašam bijai erasta prakse, ka ļoti maziem bērniem mēdz ļoti lēkāt temperatūra. Protams, bezvārdam atkal čiburaška kasās un vajag savu plānprātību parādīt.

S Spuris 12.12.2022

Nopērciet Ulgrip . Aptiekās pieejamas pat pa vienai paciņai.Lieliskas tēja,bez sintētikas,stiprina imūmitāti kā arī ''nosit'' temperatūru.Pats galvenais nesatur ķimikālijas.Ir arī izplatītāji no kuriem var iegādāties divas reizes lētak nekā ir aptiekās.