LV RU

Liepājas Reģionālā Slimnīca - "LAIPNĀ ATTIEKSME"

Sveiki! gribēju brīdināt, ka tur pēc palīdzības negriezieties!Es kā studente neesmu no Liepājas, bet jau nedēļu sāp kakls un ir sarkans, it kā pāriet, bet tad atkal atpakaļ. mans ġimenes ārsts ir Jelgavā, tāpēc interesējos vai pastāv iespēja, ka Liepājā kāds apskata manu kaklu. atradu interneta info, ka ir tāda iespēja. piezvanu uz Metalurga poliklīniku, bet tur pasaka, ka LIEPĀJAS REGIONĀLAJĀ SLIMNĪCĀ esot feldšere, kas apskata tādas lietas un tā. piezvanu uz minētu slimnīcu, kur mani vienkārši noliek! pasaka "mums ir tiesības jūs neņemt! ja ir slikti, tad brauciet uz uzņemšanu, vai pie SAVA GIMENES ĀRSTA!!!" es saku, ka tas ir Jelgavā uz ko man atbild" tā jau nav mūsu problēma" LIELUM LIELAIS PALDIES RIEBĪGAJAI VECENEI KURU BIJA TELEFONA OTRĀ GALĀ UN LAI JUMS LABA VESELĪBA, KAZA TĀDA!!!

K

Komentāri (2)

S [email protected] 01.12.2012

Labdien kā tā var būt ka pieraksts bija 30, 11, 12 no 8, 00 līdz 9, 00nevar sazvanīt .Telefona atbildēja ka līnija tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas, no mobila ka numurs uz laiku slēgts.Atbraucot uz slimnīcu ap 9, 40man pasaka ka vietas nav.Decembra beigas atkal pieraksts tik uz janvari.Jautājums tāds ka tad divu stundu laika vis pieraksts uz decembri beidzies?? Vēlējos uz velogometriju.

A anete.roduma 15.04.2015

Ārstē tikai mirstošos. Citādi veic tikai standarta procedūras, kas tiek pārbaudītas vairākkārt, ik pa 3 dienām. Tas, laikam, lai netērētu slimie pārāk daudz slimnīcas naudu. Jo pacienta sūdzības māsiņas smīdina. Kamēr nemirsti- nopietnas, dārgākas pārbaudes par asinsanalīzēm un USG neviens netaisa.

Pie kam- arī neinformē pacientu par pārbaužu rezultātiem.

Gadījumā, kad ārsts nespēj noteikt kas par vainu, citus speciālistus nepiesaista, ar ģimenes ārstu neviens nesazinās.

Pie kam- pārsteidzoši, ka slimnīca domāta tam, lai ārstētu, bet pasniedzot ēdienreizē produktu, ko, itkā lietot nedrīkst, tas nav nekas- to var, bet to pašu produktu lietojot pacientam ienestu no malas- par visu vainu cēloni top tieši tas.

Atliek vien cerēt, ka tas tā notiek tikai iekšķīgo slimību nodaļā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes