Liepājas Reģionālā Slimnīca - Biesmīga attieksme

Svētdienas pēcpusdienā bērns satraumēja kāju un atteicās pārvietoties sāpju dēļ. Pāris stundas pēc negadījuma, bērns vēl aizvien nevēlējās staigāt un sūdzējās par sāpēm. Pieņēmu lēmumu doties pie speciālista, lai paskatās un iesaka, ko labāk darīt šajā situācijā.
Iegājām pie ārsta - Inta Vēvere, ārsts nelaipns, pat nemēģina būt jauks pret bērnu. Dusmīgā balsī runā ar mani, sajūta, ka esmu viņu iztraucējusi. Bērns ir pārbijies no viņa, tā vietā, lai apskatītu kāju un ieteiktu ko darīt, sāka pārmest, ka esmu slikta māte, jo esmu atvedusi bērnu pie ārsta un ka vajadzēja mājās gulēt, nevis braukt pārbaudīties. Man tika uzdots jautājums, vai viņam būtu jātaisa rentgens uz ko es atbildēju, ka viņš ir ārsts un viņam tas būtu jālemj. Tad sekoja vēl uzbraucieni, ka esmu slikta māte un ko es vispār te gribot. Bērns jau ir panikā un raud bez mitas.
Kad piecēlos un pateicu - paldies par atvēlēto laiku, mani sāka saukt par histēriķi un teica, ka es taisot traci, kaut gan ne brīdi nebiju ne agresīvi noskaņota, ne dusmīga.
Kad izgāju no kabineta, man uzbļāva, lai nomierinoties un ka kaut ko jau uzrakstīs. Stāvot un gaidot izrakstu, es dzirdu, ka šis "lieliskais" ārsts man aiz durvīm aprunā un ne tajos jaukākajos vārdos. Sāsta, ka esmu histēriķe un slikta māte.
Kā vispār tāds ārsts var strādāt ar cilvēkiem, kur nu vēl ar maziem bērniem!?
FUJ Liepājas slimnīcai!

28.09.2023

L Lietotājvārds_123 28.09.2023

lv mūsdienās mātes tiešām ir histēriķes, itkā viņu bērni būtu prinči un princeses.

A Apmeklētāja321 28.09.2023

Ir visādi gadījumi, bet nu ne visas!