Liepājas pilsētas Pašvaldības policija - Strīdīgs protokols

Nesen biju saņēmusi sodu par mašīnas atstāšanu tam nepiemērotajā vietā.
Vēlos jūs informēt, ka cilvēciski, no mana viedokļa šī vieta kur biju izskatās pēc autostāvvietas: par to liecina pietiekami zema apmale, kas ļauj novietotu automašīnu pāri ceļam, un pietiekami plašs trotuārs, kas ļauj gājējiem pārvietoties bez grūtībām. Arī vēlos atzīmēt, ka nekur nebija oficiāla ziņojuma/ceļu zīmes, ka šeit atstāt mašīnu nav atļauts. Pat ja jūsu kartē šī vieta ir atzīmēta kā gājēju ceļš realitāte tā izskatās pēc autostāvvietas un proti jūsu karte man nav pieejama.
Es uzskatu ka mans saņemtais soda protokols nav pamatots.

Papildināts Sunseeker 21.09.2022

Veksils numurs: 640861544

Pēc maniem uzskatiem, tas nav čelš, bet ir "bordjurs", kur staigā cilvēki. Uz fočenes ir normāli saskātāms ceļs...

T taisnibascinitajs3 21.09.2022

Pēc bildes izskatās, ka lai tur iebrauktu ir jāšķērso nepārtrauktā baltā līnija, tātad tomēr stāvēt tur nav domāts.

S Sunseeker 21.09.2022

Tur nav baltās līnijas.

T taisnibascinitajs3 21.09.2022

Ja tā ir dzīvojamā zona, tad uz ietves nevar likt, lai vai cik zema un plata tā nebūtu.

G Gulbenietis 21.09.2022

Manas četras acis rāda, ka tur noteiki nedrīkst autiņu likt. Apmale ir normāla, mēdz būt daudz zemākas. Parasti, kad babiņas sāk sūdzēties, tad soda regulāri. Labāk otrreiz neriskē.

S Sunseeker 21.09.2022

Tur ir dzīvojamā zona? Asfaltā?

G Gulbenietis 22.09.2022

Uz ietves nevar likt. Vienalga, vai tā ir dzīvojamā zona, vai nē.

P PatiesiibasMeka 22.09.2022

Vidusmēra idiotiem visur vajag zīmes, dzeltenās līnijas un vēl sazin ko, jo smadzenes sen ir sapuvušas un nefiltrē neko, ka tik savu puvušo šrotu nomest tuvāk iecerētajam galamērķim.

G Gonzo23 22.09.2022

Apmale nodala braucamo daļu no ietves, un pēc likuma tur nekāda aizliedzoša zīme nav jāuzstāda, viss tik vienkārši