www.sudzibas.lv Liepājas Olimpiskais centrs Sašutums par tīrību SPA zonā

Liepājas Olimpiskais centrs - Sašutums par tīrību SPA zonā

Visa ģimene(5 cilvēki-2 pieaugušie, 1 students, 2 bērni) apmeklējām SPA pirmdienā. Veicot maksājumu mums bija ģimenes atlaide(20%) un studentu atlaide(10%), tā kā bijām saviļnoti par kopīgo pasākumu paši īpašo pirmdienas atlaidi ar čilli picas karti(25%pirmdienās) neizlasījām un strādājošais personāls par to mūs arī neinformēja. Pēc tā var spriest, ka nav ieinteresēti klientos. Ģērbtuvēs ieejot pie zemes mētājās tukšas pudeles un plastmasa glāzes, ļoti nepatīkami maksāt par atpūtu izgāztuvē. Dušu telpās pie zemes bija melni matu un putekļu kamoli, dušās mēs it kā ejam, lai butu tīri un higiēniski. Spriežot pēc šī mums pašiem būtu jāsatraucas par savu veselību, lai nesaķertu kādu infekciju, jo sajūta bija pretīga. Arī iekšā baseinā bija vērojami atkritumi pie zemes, neviens no personāla nedomāja pat savākt, tualetes vienkārši bija kriminālas, tur nebija, kur kāju spert, jo zeme bija ar tualetes papīru klāta. Vēl ļoti traucēja kodīgais gaiss, visai ģimenei acis ļoti sūrstēja, nelīdzēja ne acu aizvēršana un nekas cits. Kas pievienots ūdenim? Arī aizejot no baseina ģērbtuvēs nekas nebija mainījies, tā pati izgāstuve. Mēs gribam maksāt naudu par labu un higiēnisku servisu. Un šaubāmies vai saviem draugiem no ārzemēm reklamēsim šo izslavēto iestādi. Esam vīlušies par šo pirmdienas atpūtu, jo pirms gada mums tur ļoti patika.