www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Parkapums, Atieksme!!!

Liepajas autoostas kafejnica - Parkapums, Atieksme!!!

Tātad, aizgājis 5dienas dienā 29.marta, domāju varbūt ar draudzeni un mazo 6mēnešus veco dēlu aizet nopirkt kādu bulciņu,vai kādu citu kārumu, kas atradās turpat iekšā autoostas telpās, kādus 2 metru atālumā no krēsliem. Tātad ieeju iekšā,redzu pārdevējai 2 metrus tālakajā iekštelpā notiek balīte ap pulksten 14:45, redzēju kādas 5-6 sievietes kurām rokas bija cigaretes!!! un manuprāt alkahols ,ja man atmiņa neviļ, aiz letes pārdevejai atradās tā teikt velviens koriš kurš knapi turejas kājas ,un viņa, viņu ielaida iekšā tai blakus telpā,no kuras visu to dūmu smaku varēja just!.. Tātad man ir jautājums vai man un manai ģimenei tas bija jāredzun jasaož? Vai iekštelpas ir atļauts smēķēt? Vai vispar atļauts smēķēt un dzert ēdiena tuvumā, kuru cilvēki pat iespējams gribētu iegādāties!! .

Nn vislabakais kas man sabojāja garastāvolki bija tas ka nopirku gāzeto dzērienu kam cena bija 0,70 santīmu,bet pārdēveja man saka 1,00 lats, un esot piekritis pirkt par šo 1,00 ls cenu.Tākā pēc viņas nostājas likās ka nav jēgas iet uz konfliktu steidzāmies uz autobusu. Sākumā biju apjucis ,neiedomajos paprasit čeku lai vērstos kāda iestādē.

B bRAVO 01.04.2013

Idiots!

Ausainītis 01.04.2013

Draudzene ir samosvals! (pašizgāzējs)!

N Navaruizdomatniku 01.04.2013

Šausmas!!! Dienas laikā dzert blakus ēdienam!!!
Vajadzēja pašam mājās sataisīt zaptsūdeni dzeršanai un draudzenei sacept bulkas!