Liepājas Autobusu Parks - Trauma autobusā

Šodien autobusā 6700 Liepāja - Vaiņode - Vībiņi ar atiešanas laiku 13.30 no Kuršu laukuma pasažiere - invalīde guva galvas traumu. Ātrā palīdzība aizveda uz Liepājas slimnīcu. Autobusā invalīdu ratiņus iecelt gan var. Tikai sievieti, kura pati paiet nevar, viņas pavadonis, ap 60 gadus vecs vīrietis, autobusā ieceļ un izceļ uz rokām. Šādiem pasažieriem autobuss nav piemērots. Sīkums? Varbūt. "Liepājas autobusu parkam" jau nekādi zaudējumi netika nodarīti: cieta ne autobuss, bet cilvēks. Cilvēks, par kura drošību atbild ... Kurš atbild par autobusu atbilstību visiem pasažieriem un par pasažieru drošību autobusā? Kurš?Šoferītis saka:"Ko es varu darīt?" Neko. Kāds autobuss iedots, ar tādu jābrauc. Arī tad, kad zina, ka ved cilvēkus, kuri šo reisu izmanto jau vairākus gadus vairākas reizes nedēļā. Cilvēciski ļoti smagi skatīties, kā vecs vīrs uz rokām nes sievieti autobusā. Tāpēc vairums cilvēku uz viņiem arī neskatās. Gan bailes par abiem, gan kauns par to, ka "neko jau nevar darīt". Nevar? Tiešām nevar? Varbūt vaina ir gribēšanā strādāt cilvēkiem - saviem pasažieriem, ne tikai naudai vien. Cik daudz tādu reisu ir, kur regulāri nepieciešams invalīdiem piemērots autobuss? 1 vai 100? Interesanti, cik lielas investīcijas vajadzīgas, lai vienkārši piedomātu pie šī viena reisa tad, kad tiek sastādīti autobusu grafiki. Cik? Cik maksā cilvēcīga attieksme pret saviem pastāvīgajiem klientiem? Sveiciens visiem LAP darbiniekiem Ziemassvētkos. Lai visiem laba veselība un paciņa sirdsapziņas Salatēva dāvanu maisā.

A

Komentāri (4)

A autoskola 21.05.2016

Necieņa pret invalīdiem un pensionāriem.

M Mārtiņš Grindulis 01.03.2017
Sudziba par edvinu rokis braucot ar autobusu runa pa talruni mobilo kreice pa celu pilnigi bail braukt ar tadu soferi

Soferis runa pa mobilo talruni pa celu kreice . Ta pa cela vidu ta pa pretejo joslu skatoties mobilaja talrnuni un plurkstot

I Ieva 17.06.2020

Vai vadītājs nekādu atbildību nenes! Vajadzētu sodīt arī valdību par šādu cilvēku pieņemšanu darbā.

I Ieva 17.06.2020

Piedodiet - vadību - autoparka vadību!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes