www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Tikai “ SKAIDRĀ NAUDA”

Liepājas Autobusu Parks - Tikai “ SKAIDRĀ NAUDA”

Autobuss Rīga - Pāvilosta 20 min pirms autobusa piebraukšanas nevar online nopirkt biļeti, pieejot pie kases, protams, ka šī opcija arī tiek atteikta. Iekāpjot autobusā, šoferis ziņo, ka ar karti nevarot maksāt. Protams, ka nav nevienas brīdinošas zīmes vai vismaz Lapiņas laicīgi. Uz jautājumu - kā man rīkoties, protams, ka tikai dusmīgi tiek atcirsts, ka vajadzēja skaidro naudu izņemt. Protams, forši paldies par šo ieteikumu, bet kā jūs saprotat 15: 00 bija pēdējais autobuss uz pāvilostu šodien. Un par cik ikdienā izmantoju telefona bezkontakta norēķinus ar telefonu, nevarēju zināt, ka šī lūk būs tā diena kad man būs jāmeklē skaidra nauda, jo šoferim 14.10. Rīga - Pāvilosta nestrādās termināls.

14.10.2022

E

0 0203 14.10.2022

Nu kā var būt tik liels muļķis, ka nenēsā līdzi skaidru naudu, nu kaut 20 eur. Kartes nestrādā, ja nav interneta, un pēdējā laika notikumi pasaulē tikai pierāda, ka skaidrai naudai ir spēks, jo bankas kartes nav garšīgas😂🤦

K Klāvs Dimants 14.10.2022

Nu, pati vainīga ka makā netiek turētā skaidra nauda, un vēl jo vairāk ir jātur skaidra nauda, jo viņu jaunie kases aparātu sistēmas ļoti bieži gļuko.

E evaievaaa 14.10.2022

Paklau, Klāv, dzīvē taču visādi var sanākt , VAI NE? :) runa ir par to, ka sistēmai jābūt pārdomātākai un attieksmei tāpat, nevis “ a nu vienalga, nebrauc, nebrauc”. Pašsaprotami, ka vienīgā, kam interesē šī situācija un sagādā raizes, esmu es,bet , kopējai sistēmai ir jābūt sakārtotākai , lai Tavi, mani un citi bērni nepaliek uz ielas, ja nav skaidrā nauda!

P PatiesiibasMeka 14.10.2022

Kāpēc vispār būtu ikdienā vajadzīga skaidra nauda, vēl jo vairāk maks?

A AnsisN 15.10.2022

Nepareizi, tā ir zināma šoferīšu krāpšanās shēma. Viņš pasaka, ka terminālis nestrādā, paņem skaidru naudu, ieslidina kabatā un iedod tev invalīda biļeti vai ko citu (kas maksā mazāk vai 0.00). Tādēļ pieņm tik skaidrā naudā bieži, par šiem gadījumiem ir jāziņo.

A annaute 15.10.2022

Nu tehnika un internets mēdz pievilt, tāpēc jānēsā mazliet līdzi skaidrā nauda arī, lai nebūtu tādas problēmas nākamo reizi vai arī brauc ar taksi.