www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Šofera necienīga izturēšanās pret pasažieriem

Liepājas Autobusu Parks - Šofera necienīga izturēšanās pret pasažieriem

Otrdien, 2021. Gada 22. Jūnijā, 16: 29, K. Zāles laukumā iekāpām 22. Mikriņā. Nav jau pirmā reize, kad šis šoferis necienīgi izturas pret pasažieroem. Uz dažām sekundēm novilku masku, lai padzertos (jo ir karsts laiks) , bet jau par to bija jāklausās draudi no šofera puses - draudēja izmantot spēku, lai aizskartu nepilngadīgas personas, teica, ka nelaidīs ārā vajadzīgajā pieturā un teica, ka izsaukšot policiju. Citas reizes ir draudējis nelaist iekšā līdz nav parādīta biļete, kaut tas nav viņa pienākums. Pie paneļa nav novietota šofera vārds un uzvāra. Lūgums aprunāties ar šo šoferi par viņa attieksmi pret pasažieriem.

22.06.2021

Artis_344 22.06.2021

Liepājas Autobusu Parks

D Deividdddd 03.01.2022

Tādus pusaudžus vajag pāraudzināt !Viņi uzvedas šausmīgi un dara visādus atkritumus, es viņu vecumā pat tāds nebiju !KAUNS PILSĒTAI ! Jūs esat tādi paši kā viņi, tāpēc jūs viņus aizsargājat ! Es esmu liecinieks visiem apgalvojumiem ar viņiem, viņi nospļaujas, tad viņi spārda autobusu, viņi tur visu lauž !KAUNS UN KAUNS ! Cieņa šoferim, par viņa atbildību !

G Gulbenietis 03.01.2022

Autor, tu esi d*****. Tu vēl, pienapuika norādīsi šoferim, kas nav viņa pienākums? Raškā tev viņš visu būtu tik kodolīgi paskaidrojis, ka būtu jāpārdot batjkas nopirktais cherokee, lai zobārsts varētu uztaisīt jaunu smaidu ;)