Liepājas Autobusu Parks - Šofera attieksme

Šodien (15.11.2017.) reisā Rucava-Liepāja (izbrauc 13:20) šoferis bija vienkārši neizturams. Pukstēšana sākās ar pirmajiem pasažieriem. Šoferis pukstēja uz katru cilvēku, kurš nesamaksāja ar precīzu naudu, jo nācās skaitīt un dot atlikumu. Braucot dzirdēju vairākas neapmierinātas replikas. Braucot tālāk, šoferis tāpat izrādījā nepatiku, redzot ka pieturās gaida pasažieri un viņam nāksies atkal apstāties. Un protams iebraucot Liepājā, šoferis parādīja savu rupjo attieksmi, pukstot par to, ka pasažieri lūdza apstāties dažādās pieturās. Mans negatīvais brauciens beidzās Siena tirgus pieturā, kur palūdzu šoferim apstāties un protams atkal dzirdēju pukstēšanu. Izkāpu no autobusa, pateicos par braucienu, uz ko, protams, saņēmu neapmierinātu attieksmi.
Šī brauciena laikā man radās iespaids, ka šim šoferim kāds būtu piespiedis darīt šo darbu, un ka viņam riebjas ikviens cilvēks, kas sper kāju autobusā. Neuzskatu, ka šāds neapmierināts pukstētājs ir cienīgs strādāt ar klientiem un izgāzt uz tiem savu naidu un neapmierinātību. Domāju, ka nevien man, bet arī pārējiem pasažieriem šis šoferis radīja negatīvas emocijas ne tikai brauciena laikā, bet diezgan sabojāja pusi dienas.

MacBeton 23.11.2017

Par ko balsoji Saeimas vēlēšanās?