Liepājas Autobusu Parks - Šofera attieksme

Es gribēju tikt mājās ar autobusu Liepāja -Aizpute, kurš iet caur Dunalku. Autobuss atiet no Kuršu laukuma. Gribētāji braukt ar šo autobusu no tās vietas bija 5. Autobuss piebrauc, un pirms viņa ir vēl viens mikriņš, kurš stāv tieši pie pieturas un mūsu aiz viņa. Mēs pieejam klāt pie autobusa durvīm un nekas nenotiek, šoferis pat neparāda, ka varētu kāpt iekšā busā, durvis neatvēra un aizbrauc prom. Mēs nesaprotam kas notiek. Sieviete pazvanīja uz Liepājas autobusa parku prasīt kas notiek. Atbilde no šofera puses: "Viņi neattaisīja durvis paši." Tas ir normāli? Es neesmu no Liepājas un nevaru iedomāties, ka ir jāataisa durvis, jo vienmēr esmu braukusi ar mikriņiem, kuriem durvis automātiski atveras. Šoferis pat nerādija neko, lai mēs iedomātos paši atvērt durvis. Ļoti nekaunīga rīcība, un kas būtu jādara, ja tas būtu pēdējais autobuss kurš iet uz Aizputi tajā dienā?

L Luīze 31.07.2017

Nu, es uzskatu, ka šoferim bija jāpārliecinās vai gribam braukt vai negribam, jo stavējām pie pašām autobusa durvīm.

alergologs 03.08.2017

Šoferim nav jādomā Jūsu vietā gribat braukt vai negribat, ja jau tik grūti pastiept roku un pieklauvēt, ja nav pārliecības.