Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Kārtējo reizi bērni svētdienas vakarā netika uz skolu pilsētā, tas nozīmē neattaisnoti kavētas stundas utt. Par kādu servisu te vispār var būt runa, dispečers neceļ tālruni, nožēlojama kompānija. Regulāra šoferu bezkaunība, reisu kavēšana vai neizpildīšana vispār. Labi, ka vēl galā nonāc sveiks un vesels. Runa ir par reisiem, kas ieiet dunalkā. Nenotika reiss 19.00

A Azik99 26.03.2018

Svētdienas vakarā ir skolā stundas? Darba dienās netiek galā vairs...

LvLynx 26.03.2018

Kur var būt tik tuvredzīgi cilvēki te komentāros?
Svētdienā brauc uz kojām, ja nepaspēj uz vakara autobusu, jabrauc no rīta.
Pats braucu ar autobusu, sanāk tuvu pie 200km nobraukt lai tiktu uz skolu, parasti braucu ar pēdējo autobusu, ja nokavēju tad.. nu tad ir slikti, nākamais ir 5:00 no rīta un parasti sanāk nokavēt pirmo lekciju, ja nepaspēju uz autobusu

Un pirms saka kautko par to, ka māk taisīt bērnus, bet nevar mašīnu nopirkt, padomā labāk, visiem Latvijā nav tik daudz nauda, lai pirktu mašīnu.