Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Šodien, 7.06.2016 es iekāpu autobusā, Kuldīgas autobusu stacijā. Pirms tam nopirku biļeti līdz Graudupei. Kad pabraucām garām veldzes pieturai, pajautāju šoferim vai nevar mani izlaist ceļa galā. Šoferis teica, ka esot APPĪPĒJUSIES un galīgi SISTA un izlaida mani tikai vēlāk, veselu pieturu tālāk. Protams man ir tikai 14. gadi un, lai tiktu uz mājām bija jāiet tālu atpakaļ. Ceru, ka šis šoferis Ainars ar numuru-26981 saņems kādu sodu par bērnu apvainošanu un aizvainošanu!

Papildināts Raima 07.06.2016

Autobusam bija jāizbrauc 14:30, bet tas izbrauca tikai 14:41

R

A Arnis 08.06.2016

baigais cūcaurums

A AGr 08.06.2016

Šofera izturēšanās ir nepieņemama, bet tajā pašā laikā ārpus pieturām izlaist nav atļauts. Tātad, ja neizkāpi vajadzīgajā pieturā, gaidi nākamo. Tas, protams, neattaisno šofera riebīgo izturēšanos. Par to viņam pienāktos sods.