Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

26.02.23. Nopirku autobusu Liepāja - Rīgā uz 27.02.2023. 6.30 reiss no Liepājas, taču gaidot šo autobusu mazā pieturā šosejas malā 30 min autobusu nesagaidīju, kā arī e-pastu, par to, ka autobuss tiek atcelts, taču naudu, protams, neatgrieza. Gaidot - 10 grādos 30min arī nav normāli! Saprotot, ka autobuss nebūs zvanīju ģimenei, lai ved uz tuvāko autoostu, jo pienāks ekspresis šajā autoostā 8.05 un man uz Rīgu tomēr vajadzēja kaut kā tikt. Gāju iekšā un jautāju, kur palicis iepriekšējais autobuss, uz ko es saņemu atbildi: “nezinu sistēma radās, ka atcelts un viss”, bet man joprojām nav saprotams kā tad es varēju biļeti nopirkt! Un ja tā nebūtu es, bet cilvēks kuram ir nepieciešams tikt uz Rīgu pie ārstiem un kuram nav iespēju tikt uz tuvāko autoostu, lai tiktu uz ekspresi, tas noteikti atsaltu šajā pieturā ar cerību, gan jau ieradīsies, slikts ceļš, bet tā vienkārši nenotiek.

28.02.2023

R