Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Gaidīju 3. Autobusu 26.11.2022. Pētertirgus pieturā 21.58. Kad piebrauca autobuss, šoferis atvēra tikai vidējās durvis, kaut gan redzēja, ka es stāvu tieši pretī priekšējām durvīm. Un pa vidējām durvīm neviens cilvēks neizkāpa, tāpēc tas ir tikai loģiski ka cilvēka iekāpšanai viņam būtu jāatver priekšējās durvis, un man bija rokās eiro lai nopirktu biļeti, tāpēc gaidīju pie priekšējām durvīm. Pēc kāda laiciņa saprotot, ka sirmais šoferis priekšējās durvis neatvērs, es piebungāju vairākas reizes. Pēc apmēram 10 sekundēm aiz aiztaisītām durvīm izdzirdēju šofera nelaipni teikto krievu valodā - ko tu bungājies? . Es parādīju viņam savu naudiņu un teicu, ka gribu nopirkt biļeti. Tad šoferis atvēra durvis un riebīgi skatījās uz mani, un uz manu jautājumu, kāpēc nevarēja atvērt priekšējās durvis viņš neatbildēja, tikai dusmīgi paskatījās uz mani. Noliekot naudu par biļeti viņš to paņēma un demonstrējoši nometa man biļeti. Jautājums, vai šoferim ir apgrūtinoši atvērt durvis un neizvelt savu riebīgo attieksmi uz pasažieri, kas vēlējās nopirkt biļeti un tāpēc iekāpt pa priekšējām durvīm? Un kāpēc ir jārunā krieviski? Varbūt šoferis pat latviski nesaprot īsti, ja jau man neko neatbildēja vai arī pirmā frāze, ko viņš pateica bija krievu valodā?

26.11.2022

P PatiesiibasMeka 26.11.2022

Vate ir un paliek vate

I Inkar 26.11.2022

Pēdējā laikā apkalpošanas serviss ir ļoti zemā līmenī!
Cilvēki pat runāt nemāk.Es tagad nerunāju par valodas prasmi,bet vispār nemāk kontaktēties viens ar otru.Sabiedriska transporta vadītāji vispār ir kaut kādi kā ne no mūsu pasaules.

Velvetpopstar 28.11.2022

Cilvēki neprot runāt, jo daudzi cilvēki ir diezgan antisociali un sazinas tikai caur watsap vai meseger un kad jāsāk strādāt reālā dzīvē nezina kā normāli komunicēt ar cilvēku vai pret viņu izturēties .

Good Intentions 27.11.2022

Katra šofera attieksmi nevaru komentēt taču kur problēma bija ieiet pa tām durvīm kuras ir atvērtas nevis stāvēt uz sava, sist pa durvīm, rādīt un runāt caur durvīm. Ir skaidrs, ka ārā ir auksts un katru reizi verot priekšējās durvis pazeminās temperatūra un šoferim paliek auksti.

I I 27.11.2022

Priekšējās durvis ziemas laikā jāver vaļā tikai, tad kad ir pilns autobus. Vai tad tik elementāru lietu nevar saprast, ka ziemā šoferim visu laiku virinot priekšējās durvis visu laiku atrodas diskomfortā dēļ temperatūras.

p.s. vispār vajadzēja uz ielas atstāt. Špagojusi ar kājām mājās. Nekauņa

K Klāvs Dimants 27.11.2022

Oi, diez kas būtu bijis, jā tramvaja viņai neatvērtos priekšējās durvis, pēc jaunās sistēmas