Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Ļoti bieži sanāk braukt ar autobusu Ogre-Sigulda (kā nekā, vienīgais šāda maršruta autobuss) un gandrīz katru reizi šoferis vai nu nezin maršrutu vispār (neapstājas pieturās, brauc nepareizā virzienā, nemāk ievadīt pareizās pieturas biļeti u.t.t.) vai ievērojamu laiku kavē (vismaz 10 minūtes). Es nesaprotu vai tiešām šoferus neapmāca ar to biļešu sistēmu rīkoties vai vismaz pareizos maršrutus neierāda? Vienīgais autobuss, ar ko varu tikt uz darbu, un tāpat nav garantijas, ka vispār tikšu. Un nav neviens konkrēts šoferis, kas izceltos ar šīm darbībām, un tas man liek domāt, ka viņus nesagatavotus iemet autobusā un liek braukt, kas jau ir vadības vaina. Lūdzu sakārtojiet savu sistēmu.

11.11.2022