Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Labdien.
Kā jau zināms, pirms kāda laika Liepājas autobusu parks pārņēma visas Latvijas autobusus. Dzirdēju daudz un dažādas sūdzības - atcelti simtiem reisu, šoferi “lidojot” ne braucot, kā arī pirmā avārija Madlienā ar četriem cietušajiem. Taču mani ne reizi nekas no tā neskāra un es pievēru acis uz to visu.
Taču šodien, 15: 00 paredzēts autobuss Rīga - Suntaži - ērgļi. Biļetes nopirku laicīgi, četriem cilvēkiem. Ierodos uz autobusu laicīgi - 15minūtes pirms tam, un manu, ka autobuss nav sarakstā. Dodos ar ģimeni pie kases, tur man atgriež naudu un paziņo, ka reiss ir atcelts. Iepriekšējos gadus, kad pār autobusiem valdīja cata, ne reizi nekas šāds nenotika.
Vinnējāt konkursā, bet nespējat nodrošināt visus reisus, cilvēki paliek bez iespējas tikt uz mājām/darbu/slimnīcām. Vai jūsu prāt tas ir adekvāti? Dodiet vietu kādam citam uzņēmumam, kas spēs izpildīt savu pienākumu.

15.08.2022

D Dnl Kl 04.08.2022
Slikts serviss

Autobusu pieturā Ziemeļu kapi mikroautobuss Nr. 22 ir neapstādināms ar brīvām sēdvietām salonā. Mikroautobusa numurs JV7724 , pieturas laiks bija 18:00. Lūdzu, noskaidrojiet situāciju !