Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Regulāri maršrutā Jaunķemeri - Rīga nepienāk autobuss 15.20, lai gan informācijas par to, ka autobusa konkrētā laikā nebūs nekur nav. Ir saraksts, kur šis izbraukšanas laiks ir atzīmēts - gan pie autobusa pieturas, gan internetā. Tas notiek regulāri, gandrīz katru dienu. Autobuss neierodas un pienāk nākošais, bet līdz tam ir jāgaida 25 minūtes. Vienmēr ir pilna pietura cilvēku, kas šo autobusu gaida!

06.10.2021

K

P Peteris Bumbieris 15.09.2021
10 autobusa nekursēšana 7.20 pm

Var samierināties ka praktiski katru rītu 10 autobus kas atiet no M.Kempes galapunkta kavējas,bet ka 7.20 15/09/2021 nekursē tehnisku un netiek novirzīts cits autobus uz šo maršruto tas visiem vienalga...Necieņa...

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

A Anete 16.09.2021
Autobusa atiešanas un ienākšanas laiks.

Regulāri kavē atiešanas laiku! Un tās nav 5 min. Ļoti nelaipni šoferi. Konkrēti iet runa par autobusu 7:03

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021