Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Ventspils ielā 57-19,
Liepājā, lv-3405
mob. Telef.29857872

Iesniegums
Tā kā esmu 2. Grupas invalīde, tad uz mani attiecas Latvijas mk noteikumi nr. 872, kur uzskaitīti atvieglojumi, kādi man pienākas.
Tā kā Liepājas pilsētas sabiedriskajā transportā ir ieviests noteikums, iekāpjot transporta līdzeklī, uzrādot attiecīgu dokumentu, šinī gadījumā - invaliditātes apliecību, saņemt pie transporta līdzekļa vadītāja bezmaksas biļeti braucienam, tad cenšos arī to izpildīt, bet ir gadījumi, kad, pildot šo noteikumu ir jāsaskaras ar nicinošu attieksmi no jūsu darbinieku puses, dažu autobusu vadītāju attieksme ir negāciju pilna.
To nevaru teikt par tramvaja vadītājiem, kuri visi ir ļoti laipni un saprotoši.
Tā 29.05.2021. Gadā, iekāpjot 3. Autobusā no Ventspils ielas pietura līdz krūmu ielas pieturai nostāvēju pie vadītāja kabīnes lodziņa, rādot savu apliecību, bet attaisnojošo dokumentu - biļeti saņēmu tikai pēc 2 pieturām.
Tas notika reisā 14: 15: 44 maršrutā nr.30.
Vadītājs speciāli pagrieza galvu un skatījās uz otru pusi.
Tā nav pirmā reize. Tā pret mani viņš izturas sistemātiski.
Vai tā ir normāla attieksme?
Paldies vadītājiem, kas jau, man iekāpjot, sniedz pretim biļetīti gan tramvajos, gan autobusos, jo mani ir ievērojuši, tā kā sabiedrisko transportu gan darba, gan privātās dzīves dēļ izmantoju bieži, katru dienu vismaz 4-6 reizes.
Nav jau invalīdi 2. Šķiras cilvēki.
Man ir augstākā izglītība un esmu tāds pats cilvēks kā visi citi.
Lūdzu, pieņemt mērus.
B. Senkeviča, 30.05.2021.

31.05.2021

J Jegors.Gubariks 22.09.2020
slikts servis

Autobusa vadītājs autobusa №6 22.09.20 uz 18:54 uz ielas Palangas nav veica apstāšanos. Pasažiers gaidīja autobusu atrodoties uz autobusas ostas.

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021