www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Slikts serviss, attieksme un bīstami

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss, attieksme un bīstami

labvakar, šovakar, 26.12 reisā Rīgas MTS - Sloka, kas no Rīgas MTS iziet pl.22.50, šoferis pārkāpjot satiksmes noteikumus traucās garām zolitūdes ielas pieturai knapi apstājoties ap 30 metriem pēc pieturas. ( ir bijušas reizes, kad nākas ziemā gaidīt nākošo arī, jo neapstājas vispār). Biļete netika izsniegta, to es varu arī paciest, jo esmu dzirdējusi par vadītāju neapmierinātību par ienākumiem. Bet Mellužu pieturā sieviete lēkāja, māja un šoferis vienkārši pabrauca garām. Uzdevu viņam jautājumu, kāpēc tā rīkojies, jo ir ziema un nakts, cilvēks rēķinas uz Jums utt, šoferis nesniedza atbildi un traucās pa Jūrmalu ar 75km/h, cik redzēju spidometrā. It kā tas jau nebūtu pietiekami liels iemesls manai neomai, ap Vaivaru staciju, šoferis sāka veikt darba beigu procedūras, līmēt čekus, ņemt atskaites no termināla uc lietas priekšā turot papīra lapas, strauji raujot stūri, lai vispār vēl paliktu uz ceļa. Tika jautāts vēlāk līdz kurienei braucu un tiku arī izlaista tur, kur lūdzu un mikriņš nemaz neizbrauca pilnu maršrutu. Es saprotu, mēs visi vēlamies vakarā žilāk tikt mājās, bet šis brauciens gan bija kaut kas.

26.12.2018