www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Rupjības no mikroautobusa vadītāja, nepatīk kredītkartes

Liepājas Autobusu Parks - Rupjības no mikroautobusa vadītāja, nepatīk kredītkartes

Iekāpjot transportā, sasveicinājos ar vadītāju un, pērkot biļeti, precizēju, ka norēķināšos ar karti. Un sākās uz visu mikriņu jociņi: "с завтрашнего дня чтобы у всех были маски, не, ну психам с карточкой можно и без масок конечно, это исключение! " (no rītdienas visiem pasažieriem ir jābūt ar sejas maskām, ne, nu bet psihiem ar kredītkarti, var arī bez, tas esot izņēmums! "
vēlos, tomēr, izvēlēties sev ērtāko maksāšanas veidu un nedzirdēt liekos komentārus.
Ja mikroautobusu vadītājus neapmierina, ka ir iespēja maksāt ar kredītkarti, tad lai raksta petīciju un atsauc šo maksāšanas veidu, bet līdz šim negribās saskarties ar rupjībām, ņemot vērā, ka par braucienu tomēr ir jāmaksā.

06.10.2020

E

Jimmy Darling 06.10.2020

Izklausās,ka vadītājam bija problēma nevis ar kredītkarti, bet ar to,ka jums nebija maska?

E ElNo 07.10.2020

Varbūt arī tā, bet maskas nebija vairākai daļai pasažieru un ir obligātas no 07.10.2020. Sūdzība uzrakstīta dienu iepriekš.

Vagons Komā 07.10.2020

Nu zirga ģīmis bija jāvelk

Džozefīne 08.10.2020

Izskatās, ka vadītājam patīk sajust reālu naudu savā plaukstiņā.