www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Pieturvietā neuzņem pasažierus

Liepājas Autobusu Parks - Pieturvietā neuzņem pasažierus

Liepājas autobusa parka reiss Liepāja-Rīga pieturā "Benuži", neapstājās pieturvietā un neuzņēma pasažierus. Pieturvietā neapstājās divi autobusi. Plkst 13:12 autobuss vispār nebija, bet zvanot uz AS"Liepājas autobusu parks" diennakts tālruni paziņoja, ka reiss kavējās. Plkst 14:00 pabrauca garām autobuss Liepāja-Rīga caur Saldus, cēlām roku, bet autobusa šoferis pat neiedomājās piebremzēt. Zvanīju vēlreiz uz diennakts tālruni un man atbildēja, ka autobuss ir jau aizgājis plkst 13:09. Nākamais autobuss plkst 16:12 aizbrauca 16:03, pat neiedomājoties apstāties pieturā. Zvanīju trešō reizi, lai noskaidrotu, kas notiek, tad iedeva numuru 63426235, lai zvanu pirmdienas rītā, pazvanot man atbildēja, ka jāraksta sūdzību vēstule.

R rbs 14.06.2018

LAP vispār ir drausmīgs kantoris. Uz starppilsētu/pagastu mikrpautobusiem strādā kautkādi dzērāji - pieturām pabrauca garām kavē pa 15 min.(ņemot vēra, ka pirmā pietura ir 5 min braucienā kur tu gaidi). Pamēģīni pazvanīt dispičerei, nories, kautkāda nedabujusi pusmūžā vecene. Totāls bardaks un neviens neko viņiem nevar izdarīt. Viņu standarta atbilde: Rakstiet sūdzību, ja nepatīk.