Liepājas Autobusu Parks - Nekorekta attieksme

Potenciālie darba ņēmeji. Vēlos vērst jūsu uzmanību uz Liepājas Autobusu parka nekorektu attieksmi. Uzņemums ,kas visādiem veidiem mēģiās jūs apčakarēt un nesamaksāt to kas jums pienākas. Uzņemuma fin. direktore Laima Kutuzova ir pilnīgi neprogozējams cilveks. Pirmām kārtam nemāk vispār normāli komunicēt ar darbiniekiem ,kā tikai bļaujot. Visādos veidos centīsies no jums ieturēt naudu un nesamaksāt. Ja mēģinasiet kaut ko iebilst uzreiz atlaidīs,uzņēmuma pamat princips cilvēks kas nostrāda uzņēmumā 3 mēnešus ir drauds jo tad ir grūti atlaist. Uzņēmums netur nevienus solijumus ne tikai pret darbenikiem bet arī pret sadarbības partnieriem. Pasažīeru pārvadāšanas kvalitāte it īpaši uz Jūrmalu un Ogres galu ir zem katras kritikas. Autobusi var ari neātnākt jo tie ir veci norakstīti mēsli. Tā kā ja darbiniek tev nav žēl strādat par minimālo algu tad strādā bet ja ir tad padomā pirms tur ej darbā.

D

D da Tāvinči 06.07.2013

Būtu šī informācija ātrāk-nebūtu gājis. Pilnīga taisnība!