Liepājas Autobusu Parks - Neiradies autobuss

Vakar, 1. aprīlī, vēlējos no Liepājas doties uz Vaiņodi. Ierados autobusa pieturā (Kuršu laukums) 17:30 (pirms manis jau bija viena sieviete gados, kas sēdēja jau no 17:00 un pēc manis ieradās vēl viena ap 17:35). Autobusam bija paredzēts ierasties 17:45. Gaidījām... Bija jau 17:50 un sākām nedaudz jau spriedelēt, būs vai nebūs, ieradās pa to laiku viens cits autobuss, kas devās uz citu pusi, prasījām šoferītim vai Vaiņodes autobuss būs, uz ko mums laipni atbildēja, ka jābūt, bet noteikti aizkavējies.. Tad nu turpinājām gaidīt. Pulkstenis bija jau 18:10, kad sapratām, ka kaut kas nav tā kā vajag. Sieviete gados izlēma pazvanīt uz 1188 un paprasīt, tur viņai atbildēja, ka autobuss ir jau aizgājis no Liepājas autoostas 18:08. Teica, ka pirms tam noteikti bija arī Kuršu laukumā, jo tā ir sākuma pietura, taču autobuss nebija. Kāds pamatojums ir tam, ka autobuss neierodas? Laukā līst lietus, stiprs vējš, 30 minūtes es stāvēju pieturā, nosalu.. Un ko tālāk darīt? Paldies, ka bija cilvēks kas iedeva telefonu, lai pazvanu ģimenei uz mājām un pasaku, ka autobuss nav ieradies, uz ko ātri viņi noreaģēja un atsūtīja pie manis draugus, kas bija Liepājā, labi, ka abām sievietēm, kas bija pieturā ar mani, bija kur doties (atpakaļ pie bērniem)..