Liepājas Autobusu Parks - neievēro grafiku

05.01.2019 mikroautobusa reisā Nīca-Otaņķu pasts-Liepāja pieturā ''Arāji'' ieradās 13 min ātrāk,tas ir 8:37,lai gan autobus pieturā uzturējās viņaprāt šīs 13 min. no pieturas aizbrauca 6 min. ātrāk.Nav patīkami, jo nākamais mikroautobus ir tikai 16:10 un visi plāni jāatceļ.

05.01.2019

Samanta! Meklē virieti ne ar lielu dzimumlocekļi un tukšu kabatu, kas tevi neatlaiž no gultas, bet ar automobīli un naudu!

Sa Samanta Šulce 06.01.2019

Amm nu piedodiet atvainojiet,man ir 16,dzīvoju pie vecākiem,manuprāt tas daudzko jau izsaka.

16? Un vel jaunava? NETICU! Meklē virieti ar auto!

Vi Vietējais laucinieks 06.01.2019

visi jau nav tik aprobežoti perdeļi kā tu

Sa Samanta Šulce 06.01.2019

Tas ka neticat tā jau nav mana vaina,pašlaik pirmajā vietā izglītība,vīra meklējumiem nav laika.

Ta var teikt tikai neskaista meitene, kas ir tāda neskaista, ka vemt gribas...

"pirmajā vietā izglītība" - - - Priekškam? Lavijas liktenis ir ārabu halifats^ skaistums viņiem nav galvenajs - galvenajs viņiem caurumi starp kājam!

"vīra meklējumiem nav laika. " - - - PAREIZI! Gaidi ārabus!

Sa Samanta Šulce 06.01.2019

Tātad,pirmkārt,lv valodā vārds-neskaista nepastāv,otrkārt Jums gribas vemt,tad tik uz priekšu man Jūsu zarnu sieniņas nav žēl,treškārt.Latvijas izglītība pilnīgi un noteikti nav arābu rokās,jūs teicat ka arābiem galvenais caurumi starp kājām,man tāda sajūta ka jūs so visu pēc savas pieredzes,un nekādus arābus negaidu.

"lv valodā vārds-neskaista nepastāv" - - Bet tadat BŪS: valoda atistas! Pirms dažiem gadiem "tris gadu ATPAKAĻ" rakstija tikai neizglitoti (pareizi "PIRMS trim gadiem"), bet tadat ta ir NORNA!
"Latvijas izglītība pilnīgi un noteikti nav arābu rokās" - - - Pagaidam! Bet kas bus pec 3-5 gadiem, kad viņi te valdis... Dānijā viņi jau diktē svinēt vai ne Ziemas svētkus...

Sa Samanta Šulce 06.01.2019

Kas jūs tāds esat lai mainītu latviešu valodu?

VIŅA IR SVĒTA! A ko tu darī naktslaikā? Arī mācies? Normalas meitenes 13 g - zaudē nevainigumu, bet 16 gadus vecumā jau taisā trešo abortu!

Ci Cilvekberna 06.01.2019

Nu ziniet ko mani mīļie?Visi nav tik sekli ,un savu nākotni redz spožu.Mūsdienās ir cilvēki ,kuriem ir svarīga izglītība,bet to jau nesapratīs akā dzimušie un pa spundi barotie.Prieks,ka meitene redz sev nākotni,nekā TU ,kas komentē tik.

Ci Cilvekberna 06.01.2019

Un kas tad tu savos 16 esi apprecējies?Ieguvis maģistra grādu ,kad šitā vari muti brūķēt?

Paldies!

Vi Vietējais laucinieks 06.01.2019

ej tak atļekatā savu sasutušo ādas strēmeli,brauc te ar savu jēlo muti jaunai meitenei virsū.Tev kādas problēmas vai kas ar tevi? slimais caurums...