www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Neierodas laicīgi pieturas

Liepājas Autobusu Parks - Neierodas laicīgi pieturas

Šodien, 2020. Gada 6 decembrī devos uz autobusu, kurā maršruts ir Rucavā-Bārta-Liepāja, 16: 20 (ka rakstīts pie stāvā uz zīmes) esot netālu no pieturas pulksten 16: 10, man autobusa šoferis pabrauca garām, es vēl skrēju pakaļ viņam lai paspētu uz autobusu, kādus 400m, bet nu loģiski saprast kad nepanācu viņu, vēlos zimat ar kādām tiesībām viņš tā drīkst rīkoties? Un lūdzu sodīt šādu personu par izdarīto pārkāpumu, jo nu es domāju kad jūs nevēlētos mana vieta 15 km iet ar kājām uz autobusu pieturu.

06.12.2020

D

H Hshdh 30.10.2020
Slikts servis.

Šodien dodoties uz Mikro autabusu, kur sarakstā bija rakstīts kad Buras ielas pietura viņam jābūt ir 11:15,man no pieturas atrodoties 100m attālumā Mikriņš pabrauca man garām plkst 11:09. Līdz ar to kavēju savu darbu.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021