www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Neapstāšanās pietura vietā

Liepājas Autobusu Parks - Neapstāšanās pietura vietā

Šodien plkst 20: 10 Grobiņā pieturā "Ksn konservi" stādināju autobusu kā katru reizi ejot no darba lai tiktu majas autobusa Liepāja-Aizpute caur dunalku pēdējais autobuss kas iet uz aizputi metu ar roku un vicinājos lai stājas nost protams neapstājas pat pakāpu uz ceļu ārā jo domāju ka neredzēja mani bet tāpat ātrumu nesamazināja un pabrauca garām gaidīju 1h laukā lai man atbrauktu pakaļ kāds no radiniekiem 2.60eiro vietā tagad zaudēju 10 eiro lai jums jauks vakars
ar cieņu Laura.

19.09.2021

Slikts servis

Водитель отвратительный! Хамит людям и ругается матом. Боится что ему не заплатят. Ехала 16.09.2020 с остановки Тиргус Каугури в 14:16. Маршрут 7023406, Слока Рига, кондуктор 172 ID00088818 Билет 0069968, госномер КК 1102

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

Slikts serviss

Водитель ведёт себя по хамски!
Огрызается с пассажирами и ругается матом. Боится что ему не заплатят. Ехала 16 сентября 2020 г. с остановки Тиргус Каугури в 14:16. Маршрут 7023406, кондуктор 172, ID 00088818 , госномер автобуса кк 1102

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

V Vineta Rūsiņa 01.10.2021
Komunikācijas prasmes

Maršruta autobusa šoferiem Grobiņa-Liepāja ir jāiemācās pieklājīgi runāt ar pasažieriem, bet nevis jātēlo dievi aizrādot par diviem metriem, bet paši brauc bez maskām.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

K Klāvs Dimants 28.10.2021

A, kāpēc viņam būtu jāapstājas tajā pietura kura viņam nav sarakstā?

G Gulbenietis 29.10.2021

Vineta, tu kādreiz esi braukusi autiņā ar uzvilktu masku, ideālā gadījumā ar brillēm, lai ciet iet? Kā var koncentrēties pie stūres ar to drēbes gabalu virsū?

V Vineta Rūsiņa 31.10.2021

Tā pietura ir šī autobusa sarakstā. Ja neesat lietas kursā, palūgšu savus komentārus paturēt pie sevis.

K Klāvs Dimants 10.11.2021

Es Jums saku, ka šī maršruta autobusam vienīgā pietura Grobiņā ir Lielā Pietura (Pieturas ID numurs: 612) un pirms tam, viņam pietura ir Pie Liepājas Olimpiskais centrs

V Vineta Rūsiņa 31.10.2021

Es saprotu, jo arī es strādāju visu dienu maskā. Bet tas nenozīmē, ka ar cilvēkiem ir jārunā aizskaroši un necienīgi.

G Gulbenietis 31.10.2021

Ko tu babene saproti? Tirgot ābolus maskā ir viena lieta, bet braukt gan dienas gan nakts reisos ar autobusu maskā ir pavisam cita. Nevajag pi*pi ar pirkstu salīdzināt, Vinetas jaunkundze :D.