Liepājas Autobusu Parks - Neadekvats šofeeris

Šodien mana mamma brauca no Valteriem uz Rīgu ar Liepājas autoparka mikrińu plkst 20:15. Cilvēku ienācot mikrińā nebija, mamma bija pirmā un vienīga. Iedēva šoferim 2 eiro, vajadzēja maksāt 3. Šoferis neTikal kliedza uz viņu bet piedavāja manai krievu mammai braukt uz Krieviju pie Putina jo vińš ienist krievus. Ja arī novēla visiem krieviem aizbraukt no Latvijas un nomirt. ( vinš teica SDOHNITE )
Es at šo vēstuli neapstāšos un iešu tālāk. Manna mamma visu mūžu strādāja bērnudārzā un audzināja Latvijas bērnus, ragas vińa sēž mājās un raud ne par ko( par to ja vińa ir krieviete)

о

I ivashka 01.08.2017

žetons šoferītim

Kolta 01.08.2017

Būtu samaksājusi 3eur cik nepieciešams, tad problēmu nebūtu. Un Jaa, ja dzīvojat Latvija , tad latviešu valoda ir jāzina. Un cik nav dzirdēts no krieviem, kā viņi apgāna latviešus un latviešu valodu, vai tas tāda gadījumā ir normāli,"? Bet kā vienmēr lielākie "nabadziņi" vienmēr ir krievi.

I Inese0108 04.08.2017

Lielākie nabadziņi kā vienmēr latvieši! Imigranti, kuri gatavi strādāt jebkuru darbu ārzemēs, lai nav jādzīvo Latvijā! Un starp citu ļoti mīl ārzemju pabalstus, laikam, jo Latvijā tie ir minimāli!

о ОкSana 01.08.2017

Neviens taču nesaka ka nav jazin latviešu valodu. Ir runa par attieksmi. KĀPĒC vińš kliedza uz vińu un ja vińa saistīta ar Putinu. Un jā, mēs Neesam nabadzińi, mēs jau esam pieradūši dzīvot ar apvainotiem uz krieviem cilvēkiem. Nevāru zināt kas apgāna latviwšus, bet mana mamma un visa mūsu gimene ir łoti labi attiecas pret visiem cilvēkiem.

о ОкSana 01.08.2017

Šofera varońa numurs ir 330.

I ivashka 02.08.2017

chemodan,vokzal, rashka

P pinoplayer96 02.08.2017

Visu mūžu audzināja latviešu bērnus un nezin latviešu valodu? Man arī darbā jāsaskarās ar krievvalodīgiem cilvēkiem un besī , kad cilvēks nesaprot ne vārda. krievi vienmēr ir tie cietēji( vismaz vienmēr paši pataisa par tādiem)

č Čupakabra 02.08.2017

Čja bi korova myčala, Vladlat!

"Cilvēku ienācot mikrińā nebija, mamma bija pirmā un vienīga." - lūk jau sākas. Tātad šoferi par cilvēku neuzskatīja!
"Iedēva šoferim 2 eiro, vajadzēja maksāt 3." - protams, kāpēc, lai šoferis pārējo no savas kabatas maksā.
"Šoferis neTikal kliedza uz viņu" - ārprāts, kā var tik briesmīgi slepkavot gramatiku!
"piedavāja manai krievu mammai braukt uz Krieviju pie Putina jo vińš ienist krievus." - diez vai pa 2 eiro viņa varētu aizbraukt uz Krieviju un izrādās Putins ienīst krievus
"Ja arī novēla visiem krieviem aizbraukt no Latvijas un nomirt. ( vinš teica SDOHNITE )" - tātad šoferis pārvalda svešvalodu, bet "mamma" neprot latviešu valodu, bet "visu mūžu strādāja bērnudārzā un audzināja Latvijas bērnus". Krievijā tādai "mammai" vēl uztaisītu sejas kosmētisko remontu.
"Es at šo vēstuli neapstāšos un iešu tālāk." - piemēram uz slaveno trīs burtu kombināciju.
"Manna mamma visu mūžu strādāja bērnudārzā un audzināja Latvijas bērnus" - varbūt šoferis ir viņas bijušais audzēknis?
"ragas vińa sēž mājās" - ābols no ābeles... Kas pie velna ir "ragas"?!
"un raud ne par ko" - kā tad ne par ko: "( par to ja vińa ir krieviete)" - par to, ka viņa ir krieviete, jeb par to, ka šoferis piedāvāja "braukt uz Krieviju pie Putina jo vińš ienist krievus."?

Labvakar, Vladlat!

I Inese0108 03.08.2017

Jūs tak esat briesmīgi! Tiešām pretīgi lasīt nacistu komentārus! Kur tad jūsu daudzie mīļie latvju brāļi un māsas? STRĀDĀ ārzemēs un lasa zemenes! Un katrs otrais brauc bez valodas zināšanām! Un krievi, kurus jūs tā nicināt dzīvo, strādā un maksā nodokļus jūsu mīļajā dzimtenē! Skaidrs?

C critical thinker 04.08.2017

ņet, ņepaņjatna, Inessa

Sūdīgi tev ????

!*

J Jānis Adijāns 08.11.2018

Kaz maizīti par hļebu sauc...

V Vietējais laucinieks 06.01.2019

kas maizīti par hļēbu sauc , tam no Latvijas ir jāaizbrauc