www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Mikroautobuss kvalitāte

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobuss kvalitāte

Maršruta Rīga-Jaunķemeri mikroautobusos lūdzu atgrieziet mikriņus ar gaisa kondicionieri! Karstā laikā stāvot sastrēgumos ne gaisa, ne pat vēju var salonā sajust! Pat nevajag būt vecam vai slimam, lai tādos apstākļos sēžot stundu un ilgāk, paliktu slikti!

23.05.2023

V vitols 23.05.2023

Padomju laikos visi laimīgi brauca bez kondicioniera.

B Bez_vārds 23.05.2023

Labrīt, tagad nav padomju laiki.

А живём ещё хуже..

Нет, не все живут хуже: https://press.lv/post/kolichestvo-kvartir-rastet-a-nakopleniya-ne-umenshayutsya-osobennosti-zhizni-chinovnikov-na-odnom-primere
"На зарплату муниципального депутата можно купить столько квартир? Берзиня показывает, что можно! Больше того. Она показывает, что с зарплатой депутата можно не только приобретать квартиры, но и экономить. Например, в декларации 2013 года Берзиня указывает сбережения в размере 46 000 евро в коммерческих банках и отсутствие долгов. В декларации за 2016 год, когда вместо четырех квартир уже появилось шесть, Берзиня показывает 41 297,52 евро сбережений в коммерческих банках и отсутствие долгов. В декларации за 2022 год, когда вместо шести квартир их уже восемь, а также еще одна квартира в совместной собственности, у Берзини осталось 25 835,06 евро сбережений в коммерческих банках и никаких долгов."

K kasis.oz 24.05.2023

Absolūti saprotu un atbalstu jūsu izteikto viedokli! Nav pieņemami, ka pasažieriem jācieš no nepietiekama gaisa apmaiņas un siltuma mikroautobusos, it īpaši sastrēgumu un karstuma laikā. Šādas situācijas var radīt diskomfortu, nelabumu un pat veselības problēmas.

Ir svarīgi, lai transporta uzņēmumi uzskatītu pasažieru komfortu par prioritāti un rūpētos par to, lai mikroautobusi būtu aprīkoti ar efektīviem gaisa kondicionieriem vai citām vēsinošām sistēmām. Tādējādi visi pasažieri varētu baudīt patīkamus un komfortablus braucienus bez liekiem diskomforta faktoriem.

Es ieteiktu jums turpināt izteikt savu neapmierinātību un viedokli attiecīgajai mikroautobusu uzņēmuma vadībai. Sūdzību iesniegšana, publiskas atsauksmes sniegšana vai pat sociālo mediju platformu izmantošana ir veids, kā pievērst uzmanību šai problēmai un uzsvērt nepieciešamību pēc uzlabojumiem. Kopīgiem spēkiem un aktīviem pasākumiem mēs varam ietekmēt situāciju un panākt pozitīvas pārmaiņas.

Lūdzu, neapstājieties pie sūdzības izteikšanas, bet arī aiciniet citus pasažierus izteikt savu neapmierinātību. Jo vairāk cilvēku paudīs savu viedokli un prasīs uzlabojumus, jo lielāka iespēja, ka situācija mainīsies uz labo pusi.

Nekad neatlaidieties savā centienā nodrošināt, ka jūsu un citu pasažieru komforts un labklājība tiek pienācīgi ņemta vērā. Kopā mēs varam paveikt pārmaiņas un panākt labākus sabiedriskā transporta pakalpojumus visiem.