Liepājas Autobusu Parks - Krāpšana

Mikroautobuss Kauguri 2 - Valteri - Rīga (7023) , Transporta Nr. Jg-4420. (22.07.20 18: 38) iekāpu dzintaros un izkāpu 1 pieturu vēlāk, jo šoferis atteicās dot biļeti ar atlaidi.
Esmu skolniece no daudzbērnu ģimenes. Iekāpjot transportā uzrādīju dokumentus-pasi un 3+ģimenes karti (bērna) . Šoferis apgalvoja, ka obligāti jāuzrāda skolēna apliecība (uz to brīdi man nebija, jo nav papildināta) . Es centos pierādīt, ka arī pase der (noteikumos teikts, ka jāuzrāda skolēna apliecība vai valstī apliecinošs dokuments un 3+ ģimenes karte) , bet viņš mani neuzklausīja, aizveda līdz nākamajai pieturai un izdzina ārā. Man bija palikusi nauda tikai transportam (biļetes Cena ar 90% atlaidi 0,18€, man bija 0,50€) tādēļ nevarēju apmaksāt pilnu biļetes cenu. Man nācās gaidīt nākamo transportu. Šis šoferis jau 2. Reizi nedod biļeti ar 90% atlaidi, bet toreiz man bija nauda pilnai biļetei. Nevēlos, lai arī citreiz tā sanāk!

22.07.2020