www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Grafika neievērošana

Liepājas Autobusu Parks - Grafika neievērošana

Šodien, 26. Janvārī, 19: 55 bija jāpienāk 22 mikriņam, pieturā ziemeļu kapi, es pieturā (neskatoties gafikā) ierados tieši 55, kad mikriņam bija jāpienāk, saprotu, ka pēc saraksta tūlīt vajadzētu būt, ar domu, ka varbūt jau aizbraucis, izmantoju lap.lv mājaslapas karti, kur var redzēt, kur atrodas attiecīgais autobuss. Visā 22 maršruta garumā mikriņš nav redzams, kas ir dīvaini, un šī nav pirmā reize, nezinu vai pazušanu no kartes veic paši šoferi vai tā ir tehniska kļūda. Paskatoties sarakstā redzu, ka nākamais ir 20: 16, ieeju pretējā veikalā, lai nav jāsalst, domāju ielūkoties kartē, un te no zila gaisa 22 mikriñš jau sen ir pabraucis garām ziemeļu kapiem, laiks bija 20: 03, šāda laika grafikā nav, nu tad rodas jautājums, vai tiešām tik grūti šoferiem izbraukt laikā vai vismaz sakārtot normāli izsekošanas ierīces, savādāk izskatās, ka katrs te brauc kad vēlas, atgādinu, ka šī nav vienīgā reize.

H