Liepājas Autobusu Parks - Cilvēku ignorēšana

Šorīt plkst .8:32 Piltenes ielas pieturā- (ceļā uz centra pusi) . 22 mikriņa šoferis redzot to ,ka paceļ un māj ar rokām uzspiež gāzes pedālī ar pustukšu mikriņu un vienkārši pabrauc garām . Kā ir iespējama tāda attieksme - arī citiem ir svarīgas tikšanās vai darbs un laiks ir svarīgs? Mūždien atbrauc 4-5 minūtes àtrāk,bet šoreiz klāt pie tā pat vairs neuzņem ! Varbūt vajadzētu šādu problēmu atrisināt ,jo tomēr dzīvojam visi vienā pilsētā un taka saustarpējai cieņai kaut nedaudz vajadzētu būt .
06.09.20 .

06.09.2020

B

Paradeez 06.09.2020

Ar to braukšanu garām, jā, nu nav labi, bet ar laiku, jānāk 10min pirms transporta, nevis pēdējās 3-4minūtēs. Autobuss var aizkavēties vai atbraukt ātrak un ja jums jasteidzās, vajag ar to arī rēķināties

A antra112 06.09.2020

nop.taa tas nav.

A antra112 06.09.2020

vnk vienreiz shiem pseidoshoferiem ir jaizbeidz uzvesties kaa pasaulaes nabaam.muuzhiigi-kunjgis uzaudzeets,sieri smird un vel kachaa pravas.