Liepājas Autobusu Parks - Bezatbildīgs serviss

Šovakar 21:42. 10.10.2023 maršrutā Aizkraukles stacija-Aizkraukles AO. Sastapos ar situāciju ,ka nebija skaidras naudas ar ko samaksāt par braucienu uz mājām un nebija iespējas norēķināties ar Kredīt karti ,jo nestrādāja termināls .Man nepilngadīgai personai lika pamest autobusu, tā vietā lai risinātu situāciju. Nācās pamest autobusu un doties mājās ar kājām.

10.10.2023

F F®@#€¡$ Z@$+☆f+$ 17.08.2023
Mikriņš

Liepāja(Kuršu iela) 19 50 Aizpute 21 00 Mikriņš pilns kājās jastav vietu nav un tā katru dienu.
Vēlams butu lielāks autobus uz so laiku.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

0 0203 11.10.2023

Nu kad cilvēkiem vienreiz pieleks, ka skaidra nauda vajadzīga obligāti, jo ļoti bieži ir problēmas ar internetu, termināliem, bankām un kartēm. Cik par to var runāt?🤦🤦🤦 Ja nav loģiskās domāšanas,tad te nevienas zāles un ārsts nepalīdzēs🤷‍♂️

E Edvīnijs 11.10.2023

Tev pat nav ne mazākās sajēgas, ko nozīmē "loģiskā domāšana".

T taisnibascinitajs3 11.10.2023

Kā jādzīvojas ārā un jāsuķelē diķeļi līdz 22iem, tā visi skaitās pieauguši. Kad jāčāpo mājās pa tumsu, tad uzreiz tiek pārkāptas nepilngadīgo tiesības.

E Edvīnijs 11.10.2023

Kāds tev mērķis bija, šito rakstot? Beztolkā uzbraukt sūdzības autoram?
Sūdzības būtība ir tāda, ka autobusā nevar norēķināties ar karti, nevis filozofēšana par pilngadību.

0,70 €?