Liepājas Autobusu Parks - autobusa soferis

labdien .gribetu zinot par to ka braucot no bauskas uz Rigu autobusa vaditajs smirdeja pec urina un nebija iespejams tikt lidz galam !kur tada gadijuma griesties ar sudzibu un aizsutit fotografijas.ludzu atrakstiet atbildi ko tada gadijuma man darit ,jo es uzskatu ka tas nau normali ja soferits smird pec attejas un cilvekiem tas viss jaelpo.ka ari ara ir liels karstums un nesledz ieksa kondiceonieri lai butu ko elpo autobusa.karsts ara tad vajag vismaz logus atvert lai nak svaigs gaiss ieksa.ludzu izskatiet un dodiet zinu...mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv gaidisu jusu atbildi...

C critical thinker 23.06.2018

līdz kādam galam jūs netikāt?
jā, droši, sēdiet un gaidiet atbildi uz savu ķirbīšadresi.

Oļegs Zatlers 23.06.2018

Nomīzies ķirbis sēž savā suņu būdā un rej uz cilvēka, kurš vismaz kaut ko dara, strādā. Vēl publicē pilnīgi nevainīga cilvēka bildi, kurš par šādu tavu izgājienu mierīgi tevi var iesūdzēt tiesā par cieņas un goda aizskaršanu.
Vai tiešām uzskati, ka tagad kādam ir jāatbild uz tavu anonīmo cipa "sūdzību"? Ja esi tik drosmīgs, ka publicē sveša cilvēka foto, lūdzu, norādi arī savu īsto vārdu un uzvārdu un kontaktālruni vai adresi. Iespējams tev nekā tāda nemaz nav, jo esi maza, smirdīga kuce, kura iebāzusi savu asti sev tūplī un tagad te bezjēdzīgi smilkst.

Z ZEMTURI RULLE 25.06.2018

es arii stradaju bet pec mizeliem nesmirdu un maksaju par konfortu. neviss ar toaleti braukat kautkur!

"es arii stradaju" - paskatoties uz gramatiku, skaidrs, ka vienīgā vieta, kur tu varētu strādāt ir publiskā tualete.
"bet pec mizeliem nesmirdu" - tā tikai tu domā.
"maksaju par konfortu" - nē, tu maksā par nokļūšanu no punkta A uz punktu B.
"neviss ar toaleti braukat kautkur" - daudzi ņem darbu līdzi uz mājām.

nevajag te, man ir izsmalcinaats darbs un es esmu no intelegentas gimenes

C critical thinker 23.06.2018

starp citu, bauska -rīga jau kādu laiku ir nordeka...

db 23.06.2018

Tas taču Valērijs Kozels no Rundāles

R rbs 25.06.2018

Bet ko tu gaidīji? Tas taču ir LAP, tas ir tipiskais Latvijas bizness. Šoferi visādi nervozi un nelaipni dzērāji, pieturām brauc garām, nepieturās pie maršrutā noteiktajiem laikiem utt. Pamēģini zvanīt un sūdzēties - tur kautkāda rupja un nelaipna mačka sēž uz telefona.

G [email protected] 26.06.2018

...skolotāji slikti,autobusa šoferīši slikti-sūdzēsimies un sūdzēsimies-vedīs strādniekus no Ukrainas un Krievijas-tie gan būs paši"labākie"...cik ilgi viens otru "ēdīsim"-ja slimi nervi vajag palietot medikamentus...

L leldekristaps 26.06.2018

Es šo cilvēku pazīstu 40 gadus. Pēc urīna viņš nekad nav odis. [slēpt]@inbox.lv iesaku paost sevi.Esi tik laipns un pasaki savu vārdu un uzvārdu.

L Lepnā Lavīze 03.07.2018

Sasmējos! Vārdu ,,inteliģents" pareizi raksta tā kā man. Var redzēt, cik esi inteliģents un cik izsmalcināts darbs :D

T trauksme 05.07.2018

Nu ko tad Tu "Zemturi rullē" , anonīmais [slēpt]@ inbox.lv , inteliģentais , smaržojošais analfabēt, man neatbildi uz ziņojumu? Atkal apčurājies, ka nāksies ar komfortu pa tiesām pavazāties? Droši vien arī autobusā palaidi "balodīti" un uzbruki šoferītim ! Bet varbūt sanāca "slapjais" un bija jālec ārā?Un savu e-pastiņu arī izdzēsi...kas vainīgs , tas bailīgs ! Bet, ja jau labi gribētu Tevi varētu atrast pēc datora IP adreses! Paldies portāla administrācijai, tie vismaz saprata, ka Tu esi pārkāpis 2 likumu vairākus pantus un foto izņēma. Fotogrāfēt Tu nedrīksti svešus cilvēkus bez atļaujas nu nekādā gadījumā! Tas Tev turpmāk zināšanai, jo var nākties par to bargi maksāt.