Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Labdien!
Vēlos pastāstīt par šofera attieksmi kādā es nokļuvu.
Gaidīju autobusu 15:07 Rīga -Kuldīga-Pāvilosta,man vajadzēja nokļut uz Kandavu,biju ceļā no darba...autobuss pienāca ar 15-20min nokavēšanos.šoferis piestāja,atvēra durvis,kad iekāpu ,pateicu,"Man lūdzu līdz Kandavai".šoferis man nelaipnā,paceltā balsī atcirta,Vai es ar galvu vispār domāju? Ko jūs domājat stāvēt visu ceļu kājās/ Es protams teicu,ka ja,jo esmu no darba un mājās jātiek.Tad viņš man sāka teikt,ka viņš neiešot pārkāpt noteikumus,ka pilns autobuss...es atbildēju,ka man jūsu lekcija nav jāklausās...viņš nebeidza mani vēl terorizēt...ka redz viņš pārkāpšot noteikumus,varot uzlikt sodus,es atbilēju,ka tā nav mana problēma,tā ir jūsu,viņš man saka,redz cik visi jūs tagad gudri,es atbildēju,ka jāa,ka mēs esam gudri...viņš man saka tad lūdzu kāpiet ārā,es teicu,ka nee.jo jūs apstājāties,es iekāpju,jo es tak nezinu ka pilns autobuss un vietu nav...es viņam saku,ka tad vajag uzlikt informāciju ka"" VIETU NAV " neapstāties un braukt garām...viņš man atbildēja dusmīgi,ka tad viņš nākošreiz tā darīšot un tad nu jūs redžesiet..autobuss tiešam bija pilns,sēdvietu nebija ,kājās stāvēja 4 pasažieri un divi sēdēja uz trepītēm pie vidējām izkāpšanas durvīm...protams biļeti man iedeva...bet rūgtums sirdī palika,vai man tiešām bija jāuzklausa tas viss...un man galu,galā arī nav jāatbild un jāzina,ka ir pilns autobuss...tas ir viņa ziņā...nebija jānoklausās lekcija pirms dabuju biļeti...aiz manis iekāpa vīrietis,kurš izkāpa pie Tukuma Valdaišiem...viņam neveltīja šadu lekciju,kā man...pajautātu,pateiktu,izstāstītu,tak var to mierīgi...nu ja neprotam un nevaram strādāt ar cilvēkiem,varbūt tomēr nestrādāt? Es strādāju medicīnā...un
daudz visādu problēmu...bet vai tāpēc es pacientam saku,Vai jūs ar galvu vispār domājat?
Ar cieņu,Iluta no Kandavas

26.09.2023

A Autobusa vadījs 26.09.2023

Vajadzēja jūs izmest no autobusa. Tā būtu vienīga pareiza rīcība no šofera puses

M micire 27.09.2023

Vispār tādi noteikumi ir,ka nedrīkst būt stāvvietu,šoferi tāpat ņem,bet arī jūs izklausījāties ļoti lecīga un kaprīza,varējāt runāt ar šoferi mierīgāk un paldies viņam pateikt,nākamreiz varbūt tiešām paliksiet pieturā,un būsiet pelnījuši,savā darbavietā pret slimniekiem arī esat tik augstprātīga?

I Iluta no Kandavas 27.09.2023

Labvakar!.Atvainojiet ,ja esmu kādu aizvainojusi,mums katram sava taisnība,un katram mums būs savi aizstāvji un piekritēji,bet to ka autobusos arvien vairāk ir neapmierinātu šoferu,to arī esmu ievērojusi...Nevēlos vairāk par šo diskutēt,lai šoferim jauks vakars un sirdsmiers...novēlu būt iecietīgākam...mēs visi esam tikai cilvēki...

bet to ka autobusos arvien vairāk ir neapmierinātu šoferu,to arī esmu ievērojusi...---- Varbūt pareizi no 'neapmierināts' uz 'izmanto savu ekskluzivitāti, bezkaunigi'!