www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks atteikums invalīdam ar kustību traucējumiem

Liepājas Autobusu Parks - atteikums invalīdam ar kustību traucējumiem

10. 07. 2016. Pulksten 16. 20. Sagaidīju autobusu liepāja Rīga pieturā Zolitūdes iela. No autobusa izkāpa divi pasažieri. Turēdams invalīda apliecību rokā ar kruķi atspiedos lai iekāptu autobusā. Šoferis nelaipni iebilda, lai nemaz netaisos iekāpt, jo viņam neesot invalīda biļetes. Atbildēju, ka man ir tiesības braukt. Durvis tika aizcirstas tā ka saspieda man roku un ar grūtībām noturējos kājās. Reti gadās sastapties ar tādu rupju attieksmi. Nācās pus stundu gaidīt citu transporta līdzekli. Esmu 2. Grupas invalīds ar kustību traucējumiem.
Autobusa reģistrācijas nr jh 2458
mani dati Naglis Edvīns 05. 06. 58 - 12353, invalīda apliecības nr [slēpt]@inbox.lv