Liepājas Autobusu Parks - Algas nemaksāšana

Vēlos izteikt neapmierinātību Liepājas autobusu parka vadībai par to, ka netiek izmaksātas algas pilnā apmērā= it sevišķi nakts stundu darbs. Jāseko līdzi katrai dienai cik esmu nostrādājis stundas un nakts stundas= un kad jāsaņem alga= nav apmaksātas dažas dienas vai dažas maiņas, bet nakts stundas vispār nav apmaksātas!
Noslimoju, saņēmu slimības lapu= nācās cīnīties lai samaksā pilnībā slimības lapu. Bet līdzko pieprasīju visu iepriekš minēto tā atbilde no Laimas kundzes bija- ka esmu zaglis un ka esmu atlaists!
NORMĀLA ATTIEKSME !
Bet tie šoferi kuri tika atlaisti par finanšu pārkāpumiem tos pēc nedēļas pieņem atpakaļ= bet tas kas palūdz samaksāt pilnu algu= to vairs nepieņem darbā!
Tiem kam patīk apzagt finansiāli uzņēmumu- ieteikums ir iet uz Liepājas autobusu parku! Jo viņi tādus pieņem darbā, bet godīgiem šoferiem tur vietas nav!
LUK TĀ!

I

K kirix 07.06.2013

Pilnīgi piekrītu, LAP ļoti intresanta kompānija varētu pat teikt SAVĀDĀKA /tāpat kā BITE /kad pienāk algas diena tad solījumi izgaist. 500.00ls vietā 280.00ls un tā ir ar visiem vadītājiem, dispičeriem, kontrolieriem... P.S un tur vēl strādā tāds KĀRLIS EIDIS tipa priekšnieks pataloģiskais MELIS !!!

D Darbenieks 26.06.2013

Uzņemums ir viens liels uzmeteju kantoris. Cerams ka ATD atradīs veidu, kā lauzt ligumu par centru. A Karlis tur vairs nav. Viņš jau sen bija atlugumu uzrakstijis redzot kads tas ir zagļu kantoris.Cik dzirdeju kad gaja prom viņi ari viņu pamatigi apčakarēja

D da Tāvinči 06.07.2013

Arī nākamais un nākamais un nākamais aizies, ja būs godīgs cilvēks...tur vietas godīgiem nav. Solījumus nepilda, attieksme katastrofāla un iebildumu gadījumā-atlaišana. Bezjēdzīga vadības politika, kurai paredzams noriets totālu vadītprasmju trūkuma un šausmīgās attieksmes dēļ. Tur šoferi strādā, jo var zagt-noņem par to prēmiju-viņš četras prēmijas nozog, lai saņemtu to ko solīja darbā stājoties. Lai veicas apčakarētajiem!!!

L like 17.10.2013

o, laima, tas ir īpašs bieds! viņas vārdu zin pat daudzi citi pārvadātāji un vienmēr visi saka tikai vieniu-pilnīgi neadekvāta un neprognozējama.
Vecums jau nenāk viens.Bļauj kā nedabujusi vista.Darbiniekus, kuri strādā un būtībā nes viņai naudu, jo bez darbiniekiem būtu plika kā baznīcas žurka, bļauj virsū par ne parko, jo vnk tā gribas, ārbergs uz viņas fona kā podkablučņiks izskatās, tas nekad viņia neiebilst, tik māj ar galvu kā zirgs, un pēc vizītēm pie saviem darbiniekiem pa kluso zvana atpakaļ tiem un atvainojas, ka šī tā bļāvusi.
tagad ar šie sola 550 uz papīra-pilnīga brehņa-300 labākajā gadijumā, jo nost jums ņems par visu un ne par ko.
savā pakļāutībā tura tikai karjeristus un dirsā līdējus, kas neviena vārda viņai pretī neteiks. a ja teiks-tulīt rezolūcija uz skreijlapiņas-atlaist...
rīgas filiālē cilvēki ar bēgšanu bēg prom, pa 10 mēnešiem nomainijušies 5 priekšnieki, grāmatvede ar bēgšanu aibēga, dispečeres ar mainās kā zobi bērnam, tik viena, kas dirsā lien bez ziepēm tur ir palikusi, jo laimai ir izdevīga.
šoferus tur apceļ un tur sudū vietā.

X xoxols 06.02.2014

paldies dievam, ka tā resnā mamzele - dispečerene aizgāja, zaglene. vels, kur tādi rodas, riktīga čigāņmāte...apčakarētāja!!! lika strādāt ka velliem, stundas neuzskaitīja kā vajadzīgs- tjipa uz atejas papīra rakstīja un skaitīja stundas soferiem...bljin, tā vien gribas sadot pa to jebalu par so, prosta obidno, kur tā piedirsa...