Liepājas Autobusu Parks - Agresivitāte

3. Autobuss braucot no karostas uz mirdzas ķepes galapunktu 12: 55 pie galerijtopa gandrīz notrieca mani. Man bija zaļā gaisma luksaforam uz gājēju pārejas, es biju jau sākusi iet pāri, kad šoferis ar lielu ātrumu grieza uz centra pusi un knapi nobremzēja pie manis, turpināju iet un man brauca bezmazvai virsū. Vai tas ir normāli? Nav pirmā reize, kad šoferi agresīvi brauc, bet šis atgadījums mani izbiedēja, ja nu nebūtu nobremzējis? Un kāpēc, kad vēl eju (kad vēl dega zaļa gaisma luksaforam) man brauc virsū? Es ceru, ka atradīsiet pēc šīs informācijas īsto šoferi un kaut ko darīsiet lietas labā..

Dainis 19.01.2018

Tik daudz sūdzību par šo parku, tāda sajūta, ka tur visus iespējamos ļaundarus darbā pieņem.

K KKaķis 19.01.2018

Vajadzeja nokrist un saukt ātros un policiju!