www.sudzibas.lv Liene Planica Bojājumi, netīrība

Liene Planica - Bojājumi, netīrība

Gribēju padalīties ar pieredzi dzīvokļa izīrēšanā Lienei Planicai ar ģimeni. Pirmais iespaids-jauka ģimene ar bērniem, no kuriem jaunākais vēl zīdainītis. Dzīvoklī nodzīvoja 15 mēnešus un šai laikā paguva sabojāt 2 vannas (esošo salauzt pilnībā, jauno vismaz remontējami) , ieviest pelējumu ledusskapī, saldētavā un trauku mašīnā, kaķis sabojāja stūra dīvānu, ko īrnieki paši izmeta, sabojāt veļasmašīnu. Virtuves netīrība bija pārsteidzoša. Liene planica uzskatīja, ka visi bojājumi un izmestā mēbele ir pieļaujamais nolietojums gada laikā un nekas nav jākompensē. Tā arī izvācās, paķerot līdzi traukus un veļas žāvētāju.

LawLatv 21.10.2020

В таких случаях обычно составляют договор. Он хотябы полностью тебе не обезапасит, но хотябы частично можно будет вернуть долг через суд

Dattebane 21.10.2020

Nu gan!