www.sudzibas.lv Lielstrauti-1 Klaja cilvēku krāpšana

Lielstrauti-1 - Klaja cilvēku krāpšana

Sveiki!
23.maijā devos no Ventspils uz Rīgu ar "Ventspils reisa" autobusu. Autobus kā parasti apstājās pusceļā lai cilvēki var apmeklēt toleti un nopirkt padzerties. Es devos veikalā un nopirku vienu buliona pīrādziņu kura cena bija 50 centi. Pārdevēja smaidīdama teica 50 centi. Es iedevu 5 eiro un viņa izsitačeku un teica 3.50 lūdzu nākošais. Es nesaprašanā stāvēju un lūdzu viņai čeku viņa teica: "Ups izmetu jau, piedod!". Es sadusmojos jo pats strādāju apkalpojošajā svērā un man šāda ŗīcība liekas vienkārši zemiska. Es viņai lūdzu lai pameklē čeku viņa atbildēja man rinda un nav laika es vienkārši apstulbu šoferīts piestāj dabū kafiju un pārdevēja krāpj cilvēkus. Es viņai pateicu krāpt tik klaji jau nevajadzētu kaza sīkā viņa mani jau ignorēja un nosarka. Nebūtu uz autobusu jāiet es policiju būtu izsaucis. Vienkārši publisks fuj šim uzņēmumam!

D