www.sudzibas.lv Lieliska dāvana Neaktīva Dāvanu karte

Lieliskas Dāvanas - Neaktīva Dāvanu karte

Draugi man uz dzimšanas dienu uzdāvināja Dāvanu karti "Iespaidu virpulis" 40Ls vērtībā.
Pirka TC ALfa, veikalā RIMI, maksāja skaidrā naudā.

Izdomāju šoDāvanu karti beidzot izlietot, bet pirms tam apskatīt līdz kuram datumam jāizlieto, kā izrādījas, karti mājaslapā atpazīst, bet nav AKTĪVA.

Un tad sākās: Zvaniju uz Lieliskas Dāvanas Biroju, runāju ar darbinieci.
Prasīju ko varu darīt, LD darbiniece pārbaudīja savā sistēmā, jā karte nav Aktīva, prasīja lai uzrādu čeku vai maksājuma uzdevumu, jo viņiem sistēmā nav noticis šāds darījums tieši šajā datumā un tuvākajās dienās, teicu ka varbūt problēma ir viņu sistēmā starp veikalu RIMI, uz ko bija noraidoša atbilde (mēs nekad nekļūdamies, mēs visu precīzi redzam un zinam). Ar Direktoru runāt man neļāva, teica ka varu sūdzēties kur gribu, saruna ar šo arī beidzās.

Uz dāvanu kartes nav rakstīts ka derīga ar čeku.

Secinājums: Ja Jums draugi uzdāvina šo dāvanu karti, prasat čeku, un nav nozīmes ka draugi pirkuši Dāvanu karti ar citām lietām vienlaikus (tamponi, paketes, stiprie dzērieni, un citi).
Pati Dāvanu karte nav derīga ja kads no šīs kopmaniju ķēdes Lieliskas Dāvanas, dāvanu karšu tirgotājs nebūs karti Aktivizējis vai ka savādak viņiem zināmi.

Liecinieki šim visam ir 5cilvēki kas pirka Dāvanu karti, un vismaz 10 cilvēki kas redzēja kad man viņu uzdāvināja.
Un vai tiešām kartes Dāvinātaji ir Zagļi?

B

A AK79 13.12.2013

Ir tikai shaads jautaajums: Kad bija Dzimshanas un attieciigi Daavanu Kartes sanjemshanas Diena un cik ilgi pirms shii datuma Daavanu Karte bija tikusi iegaadaata?

V vikk 18.04.2014

Man aptuveni tas pats variants, piedāvājums ko izvēlējos, kā izrādās vairs nav spēkā, firma ar šo krāpnieku kantori ''lieliska dāvana'' vairs nesadarbojās.
Ja kas-norādītās bildes neatbilst faktiskajam procedūras piedāvājumam, tas jau izskatās, ka kādam jāiet uz patērētāju aizsardzības biroju.

V vikk 18.04.2014

Krāpnieku kantoris

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Mīlie cilvēki, nu jūs tomēr esat stulbeni, pie kam loti dadzi, nu nemiet konvertu ielieciet tajā 40 eiro, un dāviniet, derīguma termins, tik ilgi cik derīga nauda. Tāpēc jau ir kartēm terminš, aktivizācija, un vēl nezin kas lai vienkārsi aizmirstu, un tajā brīdī tavs, klūst par manu. Nu nedāviniet kartes, domājiet ar galvu