LV RU

Lieliska Dāvana - slikts serviss

19.07.2019. izmantoju „Lieliska dāvana” dāvanu komplekta „Palutini sevi” piedāvājumu, kas tika uzdāvināts 2018.g. novembra sākumā. Brīdī, kad pakalpojuma sniedzējs pārbaudīja tā derīguma termiņu, kā arī pašai piezvanot uz norādīto telefonu dāvanu komplektā, konstatēju, ka tas derīgs līdz 11.07.2019., neskatoties uz faktu, ka šis dāvanu komplekts „Palutini sevi” tika iegādāts 07.11.2018.
No pakalpojuma sniedzēja puses tika piedāvāts sekojošs – 1. segt izlietoto produktu izmaksas (bija veikta Spa procedūra); 2. pagarināt šī dāvanu komplekta derīguma termiņu. Izvēlējos 2. variantu, jo cenas starpība bija 2x mazāka nekā apmaksāt izlietoto produkciju, un „Lieliska dāvana” veikals atradās netālu.
Aizejot uz „Lieliska dāvana” veikalu (t/c„Galleria Riga”), un pārbaudot šī dāvanu komplekta derīguma termiņu, pārdevēja pēc norādītā svītru koda 981 853 410 078 312 841 (dāvanu komplekta Nr.444921) man sniedza informāciju, ka tas ir derīgs līdz 2019.11.07. Vēlāk pārdevēja telefoniski sazinājās ar kolēģiem, lai noprecizētu, vai nav radies pārpratums datuma interpretācijā, kas iepriekš tika pateikts gan man, gan pakalpojuma sniedzējam. Bet tika apstiprināts, ka datuma sistēma komplektiem ir sekojoša – gads/diena/mēnesis. Veikalā man piedāvāja pagarināt dāvanu komplekta derīguma termiņu līdz 07.02.2020., ko es arī izdarīju.
Turpat veikalā tika izprintēts pagarinātais dāvanu komplekts, uz kura pamanīju sekojošus termiņus: derīgs no: 2018 m. novembrī 07 d.; Derīgs līdz: : 2020 m. februārī 07 d. Jautāju, kāpēc komplekts, ja bija derīgs no 2018.g. 7. novembra, un derīguma termiņš, kas norādīts ir 12 mēneši, bija iztecējis derīguma termiņš? Uz ko pārdevēja atbildēja, ka esot „uzkārusies” datorsistēma un, ka nav iespējams pārbaudīt, kad tieši aktivizēts šis dāvanu komplekts..
Vēlos vērst citu uzmanību, kas iegādājas „Lieliska dāvana” dāvanu komplektus – vispirms pārbaudīt tā derīguma termiņu, lai izvairītos no nepatīkamas situācijas, kā manā gadījumā. Savukārt, „Lieliska dāvana” būtu vēlams sakārtot sistēmu ar ievadītajiem datiem par iegādātājiem komplektiem un nemaldināt patērētājus par maldinošiem derīguma termiņiem (dāvanu komplektam 12 mēneši), lai vēl vairāk nezaudētu klientūru.

19.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes