Lieliska Dāvana - Slikts serviss

Nopirku restorānu dāvanu karti. Bet izrādās, ka daudzi restorāni, kas minēti grāmatiņā vairs nedarbojas. Tiku maldināta par plašām izvēles iespējām. Uzskatu, ka uzņēmumam ir jāseko līdzi piedāvājuma esamībai. Dāvanas saņēmējs protams bija vīlies. Es arī.

01.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Lieliska dāvana Support Pārstāvja atbilde 03.02.2023

Cien., Gunta!

vēlamies iepazīstināt Jūs ar Dāvanu komplekta darbības principu, lai skaidrotu, kāpēc radušās/ var rasties izmaiņas sniegto pakalpojumu saturā: Dāvanu komplekts ir drukāts produkts, kurā tiek pievienoti 30-40 dažādu pakalpojumu sniedzēju piedāvajumi, pārsvarā tas mazumtirdzniecības tīklā atrodas 12-18 mēnešu garumā, līdz tiek atjaunota aktuālā informācija un iekļautie pakalpojumi. Tā, kā šāda produkta izveide un izplatīšana ir gana specifiska, īsākam laika termiņam veidot šādu produktu nav iespējams, kas savukārt nozīmē to, ka minēto mēnešu laikā dažādu apstākļu dēļ ir iespējamas izmaiņas pieejamo pakalpojumu saturā.
Lai informētu un nemaldinātu klientus par pieejamajiem piedāvājumiem uz produkta ir norādīts, ka aktuālo informāciju par iekļautajiem piedāvājumiem iespējams atrast www.lieliskadavana.lv vai klients var noskenēt QR kodu, kas uzreiz aizved uz konkrētā produkta aprakstu mājaslapā, kur visas šīs izmaiņas, ja tādas ir, ir minētas.

Pieminētajā Dāvanu komplektā, kur iekļauti restorānu piedāvājumi, tiešām ir piedāvājumi, kas vairs nav pieejami. Šāda situācija izveidjusies pamatojoties uz konkrēto pakalpojumu sniedzēju darbības pārtraukšanu, ko savukārt ir ietekmējuši dažādi faktori, kas šajā gadā ietekmējuši gandrīz ikvienu ēdināšanas (un ne tikai) jomā strādājošo uzņēmumu Latvijā.
Tā, kā komplekts sniedz iespēju izvēlēties vienu no 35 piedāvājumiem, 5 piedāvājumu nepieejamība nav bijis noteicošais faktors, lai produktu pilnībā izņemtu no tirdzniecības.

Aicinām izmantot iespēju un pirms produkta iegādes iepazīties ar papildus informāciju mājaslapā, kā arī būt saprotošiem.
Ja uzdāvinātā dāvanu karte vai komplekts nav tas, ko dāvanas saņēmējs vēlās izmantot - pastāv iespēja veikt bezmaksas maiņu uz citu pakalpojumu, kas pieejams www.lieliskadavana.lv mājaslapā, vērtībā, kurā iegādāta konkrētā karte vai komplekts.
(Maiņu nav iespējams veikt uz tirdzniecības centru davanu kartēm, veikalu dāvanu kartēm un Lieliska Dāvana nominālajām dāvanu kartēm)

Ar cieņu,
Lieliska Dāvana

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes