www.sudzibas.lv Lieliska dāvana Nepareizi kodi un izbojāti svētki

Lieliska Dāvana - Nepareizi kodi un izbojāti svētki

Saņēmu dāvanu karti uz forum cinema 2 personām +uzkodas.
nolēmām to izmantot 09.04.
No rīta sazvanāmies, viss kārtībā - uz mobīlo talruni atsūta kodus ko jāuzrāda pie kases.
Takā nēesam no Rīgas, tad mērojam stundu garu ceļu uz Rīgu. nostāvam rindiņā pie kases un mirklī kad nosaucam pirmo kodu mums apgalvo, ka tas nestrādā (trūkstot cipars).

Laipnā kasiere mums ļauj attiet maliņā sazvanīties ar "lieliska dāvana" uz ko mums apgalvo, ka kodā ieliktais punktiņš arī būs simbols kodam.
Ar kasieri mēģinām vēlreiz ievadīt kodu. NEIET.
Zvanam atkal viņiem. Neceļ. Vēlreiz. Neceļ.

Paldies, kasierītei, kas sarunā mums bezmaksas biļeti, bet te sākas nākamā ķibele. izrādās, ka arī otrs kods nedarbojas. Kasierīte sarunā mums bezmaksas biļetes, un mēs ,savukārt, atdodam kodus viņai.

Šoreiz gribas teikt lielu Paldies - gan par atsaucību, gan par attieksmi darbiniekiem no FORUMCINEMA.

Bet lielu FUJ darbiniekiem no LIELISKA DĀVANA. Ignorēt savus (nu jau bijušos)klientus arī nav labi.
Jūs sabojājāt man noskaņojumu, manos svētkos.

Z

Aigars31 15.04.2017

nekad neesmu ticeejis nekadiem kodu biļetiem ne kam citam un ptfu ptfu ptfu lidz ar to nekadu probleemu... vecmodigiem cilvekiem ir mazaak probleemu.. ... manliekas jaatver sava specialaa atsevishkaa tualete centraa prieksh tiem kuri apdirsushies ar saviem skarienjutiigajiem klitoriskajiem jutigajiem telefoniem vai smartpaper rullis jaizlaiž kādai ķīniešu kompānijai

B Buuuuuuuu 16.04.2017

Tas jau nekas, ka tos kino kodus uz Lielisku dāvanu sūta no ForumCinemas :D
Tādēļ arī šādi notiek - ForumCinemas atsūta nederīgus kodus, Lieliska dāvana kodus tikai pārsūta Jums , kurus saņēmuši no FC, tādēļ arī kasierīte bija tik laipna un iedeva Jums bezmaksas biļetes, jo tā ir FC VAINA :D