Lieliska Dāvana - Krāpšana

2018. Gada decembra sākumā aizgāju, lai izmantotu "lieliska dāvana" kuponu. Pakalpojumu vieta "Opera Hotel & Spa", Raiņa Bulvāris 33, Rīga.
Kuponā bija paredzēti 2 apmeklējumi. Vienu izmantoju, bet kad gribēju izmantot otro, tad "Opera Hotel & Spa" darbiniece paziņoju, ka otrais apmeklējums viņiem no sistēmas pazuda, kaut gan 100% atcerās, ka tas bija, darbiniece teica, ka jautājumu var atrisināt tikai pakalpojumu sniedzējs "lieliska dāvana"
mēģināju sazināties ar "lieliska dāvana" gan caur e-pastu gan telefoniski, bet atbildes vairāku mēnešu garumā nebija! Rezultātā kuponam beidzies termiņš un zaudēts apmeklējums 86 eur vērtībā.

26.03.2019

K

L Liene Jakubovska 19.03.2019
Pakalpojuma trūkumi

Nesaņemam pilnu piedāvājumu paketi. Spa apmeklējumam uzlika laikā ierobežojumu 2,5 stundas, kaut rakstīts_bez laikā ierobežojuma. Solīto dāvanu(trenažieru zāles apmeklējumu) pat nepiedāvāja. Runa iet par "jūrmala spa wellnes oasis."