Lieliska Dāvana - Krāpšana

2021. Gada augusta beigās esmu iegādājusies dāvanu karti lidojumam ar deltaplānu. Kartes derīguma termiņš - 12 Mēneši. Š. G. Augusta piezvanīju deltaplāna pakalpojuma sniedzējam - operators atbild, ka numurs neeksistē. Sazinājos ar lieliska dāvana - Saka, ka karte jau izmantota. Bet karte nostāvēja plauktā. Sazinājos ar lieliska dāvana caur e-pastu. Atbilde - neko nevaram izdarīt, sistēma rāda, ka karte ir izmantota. Atbraucu uz lieliska dāva veikalu dominā - tas pats. Informēja, ka sadarbība ar konkrētu deltaplāna operatoru ir pārtraukta un šobrīd man pat nav nekādas faktiskas iespējas sazināties ar viņu un pierādīt, ka nekas netika izmantots. Acīmredzot visiem, kas iegādājas šādu dāvanu karti un nepaspēja izmantot to pirms tam, kad lieliska dāvana ir pārtraukusi attiecības ar minēto pakalpojumu sniedzēju, dāvanu karte pēkšņi un negaidīti "tika izmantota".

31.08.2022

Atbilde no Lieliska dāvana Support Pārstāvja atbilde 06.09.2022

Cien., Grobiņas kundze!
Atsaucoties uz Jūsu iesniegto sūdzību sniedzam skaidrojumu šai situācijai:
Lieliska dāvana izplatīto Karšu drošību nodrošina uz tiem esošie unikāli svītrkodi. Svītrkodi identificē konkrēto Karti (vai pakalpojumu), līdz ar ko, iespējama tikai vienreizēja tā izmantošana. Sadarbojoties ar pakalpojuma sniedzējiem tiek nodrošināta vienreizēja kartes akceptēšana jeb kartes izmantošana no platformas, kuru izmanto pakalpojuma sniedzēji. Jūsu situācijas apraksts liecina, ka dāvanu kartes kods ir apstiprināts jeb izmantots no sadarbības partnera puses. Lieliska dāvana aicina savus klientus ievērot visus drošības pasākumus, nepieļaujot situācijas, ka pakalpojuma rezervācijas laikā tiek iesniegti dati par dāvanu karti, pirms dāvanu karte tiek fiziski iesniegta pakalpojuma sniedzējam.

Papildināts Sandra_Grobina 06.09.2022

Paldies par kārtējo atrakstīšanos. Kā jau teicu - šādā situācijā man nav absolūti nekādas faktiskas iespējas pierādīt, ka nekas netika izmantots. Man pat nav iespējas zināt, vai karte kura atrodas pie manis joprojām ir aktīva un vai tā netika kaut kā nejauši "izmantota". Bet nu acīmredzot šo dialogu nav jēgas turpināt,

S Sandra_Grobina 02.09.2022

Да, действительно, мы уже один раз покупали пожарочную карту у этого предприятия. И в прошлый раз так и было - забрали карту сразу, как мы приехали кататься. Это я тоже говорила сотрудникам, что карта у меня на руках и она даже не распакована (видно по целофоновому кулечку и наклееному непровоежденному штрихкоду).